Achterbar Citroën ë-Jumpy 2020+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1781/image_1920?unique=ec56787 InStock

EAN:

€ 230,87 excl. BTW
€ 279,35 incl. BTW 230.87 EUR € 230,87 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Citroën
Model: ë-Jumpy
Materiaal: RVS
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie De getoonde afbeelding is ter indicatie!

Merk Type Vanaf Tot
Citroën ë-Jumpy 2020

RVS rear bar voor de Citroën ë-Jumpy

Een RVS rear bar voorkomt schades die ontstaan door het vaak laden, lossen of inparkeren van de bedrijfswagen. Door de sterke montagebeugels, kleine afstand tot de bumper en wanddikte van 2 mm zijn ze ijzersterk. Wil je de professionele uitstraling van de Citroën ë-Jumpy behouden? Dan is een achterbar geen overbodige luxe.

Rearbars in diverse afwerkingen

Om de achterbar af te kunnen stemmen met het design van de Citroën ë-Jumpy, bieden we bij Orion Automotive keuze uit diverse afwerkingen. Kies voor een rear bar met matte of gepolijste afwerking. Ze zijn op maat gemaakt voor je Citroën ë-Jumpy en hebben een mooie afwerking en perfecte pasvorm.

De voordelen van de achterbar op een rij

  • Speciaal ontworpen voor jouw Citroën ë-Jumpy.
  • Beschermt de bumper van je Citroën ë-Jumpy.
  • Voorkomen hoge reparatiekosten én lange reparatietijden.
  • Leverbaar in mat geborsteld of glans gepolijst.
  • Montage aan de originele montagepunten van je Citroënë-Jumpy.

Een rear bar monteren

Rear bars worden in eigen beheer ontwikkeld. Hierdoor kunnen we ervoor zorgen dat ze op originele montagepunten gemonteerd worden. Er hoeft dus niet geboord te worden bij montage. Standaard worden de benodigde materialen en duidelijke handleiding geleverd bij de achterbar. We hebben het zo makkelijk mogelijk gemaakt voor je!

Wil je liever de achterbar door ons laten monteren? Geen probleem, neem contact met ons op zodat we een montageafspraak kunnen maken. Onze monteurs zullen de achterbar voor je monteren.


Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

ë-Jumpy 2020 - Heden
  L2L3
AWielbasis (mm)32753275
BLengte overhang (mm)8031153
CTotale lengte (mm)49565308
DLengte laadruim (mm)25122862
EBreedte laadruim (mm)16281628
FBreedte tussen wielkasten (mm)12581258
GHoogte laadruimte (mm)13971397
HVoertuig hoogte (mm)19301935