Achterbar Fiat Doblo 2010 - 2022

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1263/image_1920?unique=b562a16 InStock

EAN:

€ 230,87 excl. BTW
€ 279,35 incl. BTW 230.87 EUR € 230,87 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Fiat
Model: Doblo
Materiaal: RVS
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie De getoonde afbeelding is ter indicatie!

Merk Type Vanaf Tot
Fiat Doblo 2010 2022

RVS rear bar voor de Fiat Doblo

Een RVS rear bar voorkomt schades die ontstaan door het vaak laden, lossen of inparkeren van de bedrijfswagen. Door de sterke montagebeugels, kleine afstand tot de bumper en wanddikte van 2 mm zijn ze ijzersterk. Wil je de professionele uitstraling van de Fiat Doblo behouden? Dan is een achterbar geen overbodige luxe.

Rearbars in diverse afwerkingen

Om de achterbar af te kunnen stemmen met het design van de Fiat Doblo, bieden we bij Orion Automotive keuze uit diverse afwerkingen. Kies voor een rear bar met matte of gepolijste afwerking. Ze zijn op maat gemaakt voor je Fiat Doblo en hebben een mooie afwerking en perfecte pasvorm.

De voordelen van de achterbar op een rij

  • Speciaal ontworpen voor jouw Fiat Doblo.
  • Beschermt de bumper van je Fiat Doblo.
  • Voorkomen hoge reparatiekosten én lange reparatietijden.
  • Leverbaar in mat geborsteld of glans gepolijst.
  • Montage aan de originele montagepunten van je FiatDoblo.

Een rear bar monteren

Rear bars worden in eigen beheer ontwikkeld. Hierdoor kunnen we ervoor zorgen dat ze op originele montagepunten gemonteerd worden. Er hoeft dus niet geboord te worden bij montage. Standaard worden de benodigde materialen en duidelijke handleiding geleverd bij de achterbar. We hebben het zo makkelijk mogelijk gemaakt voor je!

Wil je liever de achterbar door ons laten monteren? Geen probleem, neem contact met ons op zodat we een montageafspraak kunnen maken. Onze monteurs zullen de achterbar voor je monteren.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Doblo 2010 - 2022
  L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)2755275531053105
BLengte overhang (mm)740740740740
CTotale lengte (mm)4406440647564756
DLengte laadruim (mm)1820182021702170
EBreedte laadruim (mm)1714171417141714
FBreedte tussen wielkasten (mm)1230123012301230
GHoogte laadruimte (mm)1305155013051550
HVoertuig hoogte (mm)1845212518802125