Achterbar Fiat Ducato 2006-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/777/image_1920?unique=09c2194 InStock

EAN:

€ 230,87 excl. BTW
€ 279,35 incl. BTW 230.87 EUR € 230,87 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Fiat
Model: Ducato
Materiaal: RVS
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie:

  • Past niet in combinatie met trekhaak.
  • Past niet op een Lengte 4
  • De getoonde afbeelding is ter indicatie!
Merk Type Vanaf Tot
Fiat Ducato 2006 2024

RVS rear bar voor de Fiat Ducato

Een RVS rear bar voorkomt schades die ontstaan door het vaak laden, lossen of inparkeren van de bedrijfswagen. Door de sterke montagebeugels, kleine afstand tot de bumper en wanddikte van 2 mm zijn ze ijzersterk. Wil je de professionele uitstraling van de Fiat Ducato behouden? Dan is een achterbar geen overbodige luxe.

Rearbars in diverse afwerkingen

Om de achterbar af te kunnen stemmen met het design van de Fiat Ducato, bieden we bij Orion Automotive keuze uit diverse afwerkingen. Kies voor een rear bar met matte of gepolijste afwerking. Ze zijn op maat gemaakt voor je Fiat Ducato en hebben een mooie afwerking en perfecte pasvorm.

De voordelen van de achterbar op een rij

  • Speciaal ontworpen voor jouw Fiat Ducato.
  • Beschermt de bumper van je Fiat Ducato.
  • Voorkomen hoge reparatiekosten én lange reparatietijden.
  • Leverbaar in mat geborsteld of glans gepolijst.
  • Montage aan de originele montagepunten van je FiatDucato.

Een rear bar monteren

Rear bars worden in eigen beheer ontwikkeld. Hierdoor kunnen we ervoor zorgen dat ze op originele montagepunten gemonteerd worden. Er hoeft dus niet geboord te worden bij montage. Standaard worden de benodigde materialen en duidelijke handleiding geleverd bij de achterbar. We hebben het zo makkelijk mogelijk gemaakt voor je!

Wil je liever de achterbar door ons laten monteren? Geen probleem, neem contact met ons op zodat we een montageafspraak kunnen maken. Onze monteurs zullen de achterbar voor je monteren.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ducato 2006 - 2024
  L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3000300034503450
BLengte overhang (mm)1015101510151015
CTotale lengte (mm)4963496354135413
DLengte laadruim (mm)2670267031203120
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1662193216621932
HVoertuig hoogte (mm)2254252222542522
 
  L3H2L3H3L4H2L4H3
AWielbasis (mm)4035403540354035
BLengte overhang (mm)1015101513801380
CTotale lengte (mm)5998599863636363
DLengte laadruim (mm)3705370540704070
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1932216819322168
HVoertuig hoogte (mm)2522276025222760