Achterbar RVS Ford Transit 2014-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1671/image_1920?unique=b042850 InStock

EAN:

€ 230,87 excl. BTW
€ 279,35 incl. BTW 230.87 EUR € 230,87 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Materiaal: RVS
Uitvoering: Standaard
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie:

  • Past niet in combinatie met trekhaak.
  • De getoonde afbeelding is ter indicatie!
Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2014 2024

RVS rear bar voor de Ford Transit 2T

Een RVS rear bar voorkomt schades die ontstaan door het vaak laden, lossen of inparkeren van de bedrijfswagen. Door de sterke montagebeugels, kleine afstand tot de bumper en wanddikte van 2 mm zijn ze ijzersterk. Wil je de professionele uitstraling van de Ford Transit 2T behouden? Dan is een achterbar geen overbodige luxe.

Rearbars in diverse afwerkingen

Om de achterbar af te kunnen stemmen met het design van de Ford Transit 2T, bieden we bij Orion Automotive keuze uit diverse afwerkingen. Kies voor een rear bar met matte of gepolijste afwerking. Ze zijn op maat gemaakt voor je Ford Transit 2T en hebben een mooie afwerking en perfecte pasvorm.

De voordelen van de achterbar op een rij

  • Speciaal ontworpen voor jouw Ford Transit 2T.
  • Beschermt de bumper van je Ford Transit 2T.
  • Voorkomen hoge reparatiekosten én lange reparatietijden.
  • Leverbaar in mat geborsteld of glans gepolijst.
  • Montage aan de originele montagepunten van je FordTransit 2T.

Een rear bar monteren

Rear bars worden in eigen beheer ontwikkeld. Hierdoor kunnen we ervoor zorgen dat ze op originele montagepunten gemonteerd worden. Er hoeft dus niet geboord te worden bij montage. Standaard worden de benodigde materialen en duidelijke handleiding geleverd bij de achterbar. We hebben het zo makkelijk mogelijk gemaakt voor je!

Wil je liever de achterbar door ons laten monteren? Geen probleem, neem contact met ons op zodat we een montageafspraak kunnen maken. Onze monteurs zullen de achterbar voor je monteren.

Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2014 - 2024
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht