Achteropstap Ford E-Transit 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2807/image_1920?unique=d5710c8 InStock

EAN:

€ 378,37 excl. BTW
€ 457,83 incl. BTW 378.37 EUR € 378,37 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: E-Transit 2T
Materiaal: Aluminium
Kleur: Zilver
Uitvoering: Zonder trekhaak
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Uitvoering 2

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP!: Deze opstap past niet in combinatie met een achterbumper met geïntegreerde opstap.

Merk Type Vanaf Tot
Ford E-Transit 2T 2022

Achteropstap voor je Ford E-Transit 2T

Moet je regelmatig in de laadruimte van jouw Ford E-Transit 2T zijn en is de opstap erg hoog, dan heb je echt een achteropstap nodig. De opstap creëert een stevige trede aan de achterzijde van jouw Ford E-Transit 2T, waardoor je makkelijker kunt in- en uitstappen en de kans op blessures vermindert. Daarnaast beschermt de opstap de achterbumper bij een lichte aanrijding. Heb je parkeersensoren? Geen zorgen: de montage heeft geen invloed op de werking ervan.

Deze achteropstappen zijn speciaal ontwikkeld voor voertuigen zonder trekhaak. Heeft jouw Ford E-Transit 2T wél een trekhaak? Bekijk dan onze varianten die hiervoor geschikt zijn. Je vindt ze onderaan deze pagina

Eigenschappen en uitvoeringen

De achteropstap is vervaardigd uit een hoogwaardig aluminium profiel, voorzien van antislip functionaliteit en verkrijgbaar in twee uitvoeringen.

  • Model 16: Breedte 160 cm, diepte 16 cm, voorzien van rubberen antislip strips en zwarte kunststof omhoogslaande hoekprofielen. Speciaal ontworpen om misstappen te voorkomen
  • Model 22: breedte 160 cm, diepte 22 cm, voorzien van een antislip profiel met rubberen einddoppen.

Beide modellen zijn ontworpen om maximale grip, stabiliteit, en comfort te bieden tijdens het in- en uit stappen van de laadruimte.

Voordelen van onze achteropstap

  • Speciaal ontwikkeld voor jouw Ford E-Transit 2T.
  • Perfecte pasvorm en montage op originele bevestigingspunten.
  • Vermindert fysieke belasting bij handmatig laden en lossen.
  • Biedt bescherming aan de achterbumper bij een lichte aanrijding.
  • Verstelbare montagepositie dankzij sleufgaten.

Eenvoudige montage

De achteropstap wordt gemonteerd op bestaande montagepunten; boren in het chassis is dus niet nodig. Dankzij de verstelbare montagebeugels kun je zelf de hoogte en diepte bepalen. Alle benodigde materialen en een duidelijke handleiding worden meegeleverd, zodat je de opstap eenvoudig zelf kunt installeren.

Laat je de montage liever uitvoeren door onze monteurs? Neem dan contact met ons op om een afspraak te maken.

Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford E-Transit 2022 - Heden
  L2H2 RWDAWDL2H3 RWDAWDL3H2 RWDAWD
AWielbasis (mm)333033303750
BLengte overhang (mm)120812081208
CTotale lengte (mm)553155315981
DLengte laadruim (mm)304430443494
EBreedte laadruim (mm)178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392
GHoogte laadruimte (mm)178620251786
HVoertuig hoogte (mm)254227812543
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)37503750 
BLengte overhang (mm)12081931 
CTotale lengte (mm)59816704 
DLengte laadruim (mm)34944217 
EBreedte laadruim (mm)17841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)13921392 
GHoogte laadruimte (mm)20252025 
HVoertuig hoogte (mm)27822790 

RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht