Achteropstap Ford Transit 2019-2024 (TOW)

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/5131/image_1920?unique=f893f75 InStock

EAN:

€ 540,00 excl. BTW
€ 653,40 incl. BTW 540.0 EUR € 540,00 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Kleur: Zwart
Uitvoering: Zonder trekhaak
  • Merk
  • Model
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Uitvoering 2

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2014 2024

Achter opstap voor de Ford Transit 2T – Veilig en praktisch

De 3-delige achter opstap is een slimme toevoeging aan je Ford Transit 2T. Dankzij het antislipprofiel heb je altijd een stevige grip, zelfs bij nat weer. Het sterke ABS-plastic in combinatie met gepoedercoat stalen frame zorgt voor duurzaamheid zonder onnodig gewicht toe te voegen. De zwarte kleur geeft een strakke uitstraling.

Met een reflecterende strip aan de achterzijde ben je beter zichtbaar in het donker, wat de veiligheid verhoogt. Een ideale oplossing voor eenvoudig en veilig in- en uitstappen!

Afmeting:

  • 1620 x 230 mm

Kenmerken:

  • 3-delig ontwerp
  • Antislipprofiel voor extra grip
  • Vervaardigd uit ABS-plastic delen in combinatie met gepoedercoat stalen frame – sterk en lichtgewicht
  • Zwarte kleur voor een nette uitstraling
  • Reflecterende strip voor betere zichtbaarheid
  • Geschikt voor voor- en achterwielaandrijving
  • Geschikt voor bussen zonder en met* parkeersensoren

* Heeft jouw Ford Transit 2T parkeersensoren aan de achterzijde? Kies bij het bestellen voor de uitvoering met relocation kit.

Houd er rekening mee dat de parkeersensoren vanuit de achterbumper overgezet dienen te worden in de achter opstap. Hiervoor dien je gaten te boren in de achter opstap en de sensoren uit de achterbumper te verwijderen en over te zetten in de achter opstap. Als je een beetje handig bent is dit goed te doen.

De relocation kit bevat de volgende onderdelen:

  • Sensorverlengkabels
  • Sensorlook dopjes, om de originele sensorgaten af te dekken.
  • Sensorhouders, om de sensoren mee in de opstap te bevestigen
  • Boormal

Denk je, dat boren, demonteren en monteren is niets voor mij? Geen probleem, laat de achter opstap dan monteren in onze werkplaats. Tegen een kleine vergoeding hebben wij hem zo vakkundig gemonteerd.

Wil je meer weten over deze achteropstap of een montageafspraak maken? Neem contact met ons op!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2014 - 2024
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht