Achteropstap Mercedes Sprinter 2018+ (TOW)

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/5061/image_1920?unique=0cea5b3 InStock

EAN:

€ 540,00 excl. BTW
€ 653,40 incl. BTW 540.0 EUR € 540,00 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Kleur: Zwart
Uitvoering: Zonder trekhaak
  • Merk
  • Model
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Uitvoering 2

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Achter opstap voor de Mercedes Sprinter – Veilig en praktisch

De 3-delige achter opstap is een slimme toevoeging aan je Mercedes Sprinter. Dankzij het antislipprofiel heb je altijd een stevige grip, zelfs bij nat weer. Het sterke ABS-plastic in combinatie met gepoedercoat stalen frame zorgt voor duurzaamheid zonder onnodig gewicht toe te voegen. De zwarte kleur geeft een strakke uitstraling.

Met een reflecterende strip aan de achterzijde ben je beter zichtbaar in het donker, wat de veiligheid verhoogt. Een ideale oplossing voor eenvoudig en veilig in- en uitstappen!

Afmeting:

  • 1620 x 230 mm

Kenmerken:

  • 3-delig ontwerp
  • Antislipprofiel voor extra grip
  • Vervaardigd uit ABS-plastic delen in combinatie met gepoedercoat stalen frame – sterk en lichtgewicht
  • Zwarte kleur voor een nette uitstraling
  • Reflecterende strip voor betere zichtbaarheid
  • Geschikt voor voor- en achterwielaandrijving
  • Geschikt voor bussen zonder en met* parkeersensoren

* Heeft jouw Mercedes Sprinter parkeersensoren aan de achterzijde? Kies bij het bestellen voor de uitvoering met relocation kit.

Houd er rekening mee dat de parkeersensoren vanuit de achterbumper overgezet dienen te worden in de achter opstap. Hiervoor dien je gaten te boren in de achter opstap en de sensoren uit de achterbumper te verwijderen en over te zetten in de achter opstap. Als je een beetje handig bent is dit goed te doen.

De relocation kit bevat de volgende onderdelen:

  • Sensorverlengkabels
  • Sensorlook dopjes, om de originele sensorgaten af te dekken.
  • Sensorhouders, om de sensoren mee in de opstap te bevestigen
  • Boormal

Denk je, dat boren, demonteren en monteren is niets voor mij? Geen probleem, laat de achter opstap dan monteren in onze werkplaats. Tegen een kleine vergoeding hebben wij hem zo vakkundig gemonteerd.

Wil je meer weten over deze achteropstap of een montageafspraak maken? Neem contact met ons op!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825