Achteropstap Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/491/image_1920?unique=b63e88a InStock

EAN:

€ 378,37 excl. BTW
€ 457,83 incl. BTW 378.37 EUR € 378,37 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: Aluminium
Kleur: Zilver
Uitvoering: Zonder trekhaak
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Uitvoering 2

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP!: Deze opstap past niet in combinatie met een achterbumper met geïntegreerde opstap.

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Achteropstap voor je Mercedes Sprinter

Moet je regelmatig in de laadruimte van jouw Mercedes Sprinter zijn en is de opstap erg hoog, dan heb je echt een achteropstap nodig. De opstap creëert een stevige trede aan de achterzijde van jouw Mercedes Sprinter, waardoor je makkelijker kunt in- en uitstappen en de kans op blessures vermindert. Daarnaast beschermt de opstap de achterbumper bij een lichte aanrijding. Heb je parkeersensoren? Geen zorgen: de montage heeft geen invloed op de werking ervan.

Deze achteropstappen zijn speciaal ontwikkeld voor voertuigen zonder trekhaak. Heeft jouw Mercedes Sprinter wél een trekhaak? Bekijk dan onze varianten die hiervoor geschikt zijn. Je vindt ze onderaan deze pagina

Eigenschappen en uitvoeringen

De achteropstap is vervaardigd uit een hoogwaardig aluminium profiel, voorzien van antislip functionaliteit en verkrijgbaar in twee uitvoeringen.

  • Model 16: Breedte 160 cm, diepte 16 cm, voorzien van rubberen antislip strips en zwarte kunststof omhoogslaande hoekprofielen. Speciaal ontworpen om misstappen te voorkomen
  • Model 22: breedte 160 cm, diepte 22 cm, voorzien van een antislip profiel met rubberen einddoppen.

Beide modellen zijn ontworpen om maximale grip, stabiliteit, en comfort te bieden tijdens het in- en uit stappen van de laadruimte.

Voordelen van onze achteropstap

  • Speciaal ontwikkeld voor jouw Mercedes Sprinter.
  • Perfecte pasvorm en montage op originele bevestigingspunten.
  • Vermindert fysieke belasting bij handmatig laden en lossen.
  • Biedt bescherming aan de achterbumper bij een lichte aanrijding.
  • Verstelbare montagepositie dankzij sleufgaten.

Eenvoudige montage

De achteropstap wordt gemonteerd op bestaande montagepunten; boren in het chassis is dus niet nodig. Dankzij de verstelbare montagebeugels kun je zelf de hoogte en diepte bepalen. Alle benodigde materialen en een duidelijke handleiding worden meegeleverd, zodat je de opstap eenvoudig zelf kunt installeren.

Laat je de montage liever uitvoeren door onze monteurs? Neem dan contact met ons op om een afspraak te maken.

Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825