Achteropstap Opel Movano 2022-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2560/image_1920?unique=2f59082 InStock

EAN:

€ 378,37 excl. BTW
€ 457,83 incl. BTW 378.37 EUR € 378,37 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Opel
Model: Movano
Materiaal: Aluminium
Kleur: Zilver
Uitvoering: Zonder trekhaak
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Uitvoering 2

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP!: Deze opstap past niet in combinatie met een achterbumper met geïntegreerde opstap.

Merk Type Vanaf Tot
Opel Movano 2022 2024

Achteropstap voor je Opel Movano

Moet je regelmatig in de laadruimte van jouw Opel Movano zijn en is de opstap erg hoog, dan heb je echt een achteropstap nodig. De opstap creëert een stevige trede aan de achterzijde van jouw Opel Movano, waardoor je makkelijker kunt in- en uitstappen en de kans op blessures vermindert. Daarnaast beschermt de opstap de achterbumper bij een lichte aanrijding. Heb je parkeersensoren? Geen zorgen: de montage heeft geen invloed op de werking ervan.

Deze achteropstappen zijn speciaal ontwikkeld voor voertuigen zonder trekhaak. Heeft jouw Opel Movano wél een trekhaak? Bekijk dan onze varianten die hiervoor geschikt zijn. Je vindt ze onderaan deze pagina

Eigenschappen en uitvoeringen

De achteropstap is vervaardigd uit een hoogwaardig aluminium profiel, voorzien van antislip functionaliteit en verkrijgbaar in twee uitvoeringen.

  • Model 16: Breedte 160 cm, diepte 16 cm, voorzien van rubberen antislip strips en zwarte kunststof omhoogslaande hoekprofielen. Speciaal ontworpen om misstappen te voorkomen
  • Model 22: breedte 160 cm, diepte 22 cm, voorzien van een antislip profiel met rubberen einddoppen.

Beide modellen zijn ontworpen om maximale grip, stabiliteit, en comfort te bieden tijdens het in- en uit stappen van de laadruimte.

Voordelen van onze achteropstap

  • Speciaal ontwikkeld voor jouw Opel Movano.
  • Perfecte pasvorm en montage op originele bevestigingspunten.
  • Vermindert fysieke belasting bij handmatig laden en lossen.
  • Biedt bescherming aan de achterbumper bij een lichte aanrijding.
  • Verstelbare montagepositie dankzij sleufgaten.

Eenvoudige montage

De achteropstap wordt gemonteerd op bestaande montagepunten; boren in het chassis is dus niet nodig. Dankzij de verstelbare montagebeugels kun je zelf de hoogte en diepte bepalen. Alle benodigde materialen en een duidelijke handleiding worden meegeleverd, zodat je de opstap eenvoudig zelf kunt installeren.

Laat je de montage liever uitvoeren door onze monteurs? Neem dan contact met ons op om een afspraak te maken.

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Movano 2022 - 2024
   L1H1L1H2 L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3000300034503450
BLengte overhang (mm)1015101510151015
CTotale lengte (mm)4963496354135413
DLengte laadruim (mm)2670267031203120
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1662193216621932
HVoertuig hoogte (mm)2254252222542522
 
   L3H2L3H3 L4H2L4H3
AWielbasis (mm)4035403540354035
BLengte overhang (mm)1015101513801380
CTotale lengte (mm)5998599863636363
DLengte laadruim (mm)3705370540704070
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1932216819322168
HVoertuig hoogte (mm)2522276025222760