Bumper beschermer aluminium Ford E-Transit 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2811/image_1920?unique=b21034e InStock

EAN:

€ 117,67 excl. BTW
€ 142,38 incl. BTW 117.67 EUR € 117,67 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: E-Transit 2T
Materiaal: Aluminium
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford E-Transit 2T 2022

Aluminium bumper bescherming Ford E-Transit 2T

De aluminium bumperplaat biedt bescherming voor de achterbumper Ford E-Transit 2T. Een achterbumper kan snel beschadigd raken als je vaak via de laadklep of de achterdeuren in de bestelwagen moet zijn, of vaak moet laden en lossen. Door een bumperbeschermer te monteren voorkom je deze schade en zorg je voor extra grip. De grip van onze aluminium bumperbeschermers voorkomt uitglijden bij het in- en uitstappen van de gesloten bestelwagen.

Aluminium bumperbescherming

Uniek aan de Orion Automotive Aluminium Bumperbeschermers is de schuine kant aan de rand van je Ford E-Transit 2T bumper. Deze bumperplaat beschermt ook de rand van de achterbumper. Want daar ontstaat vaak schade. De aluminium bumperbeschermers zijn verkrijgbaar in aluminiumkleur of zwart en met 2 verschillende soorten profielen. Het traanplaatprofiel biedt de beste grip, maar als je liever een luxere uitstraling hebt, is de bumperbeschermer met groeven de juiste keuze. De aluminium bumperbeschermer met extra lip biedt bescherming tegen deuken en krassen bij het koppelen van een aanhanger.

De voordelen van onze aluminium bumperbeschermers op een rij

  • Speciaal ontwikkeld voor jouw Ford E-Transit 2T.
  • Perfecte pasvorm.
  • Voorkomt lakschade aan de bovenkant van de bumper.
  • Met een afschuining die ook de rand van de bumper beschermt.
  • De laaddrempelbeschermer met extra lip beschermt bij het aankoppelen van een aanhanger.
  • Houdt de achterbumper toonbaar.
  • Biedt grip en voorkomt wegglijden.
  • In aluminiumkleur of zwart.
  • Afwasbaar en weerbestendig.
  • Binnen 10 minuten geïnstalleerd.

Montage van de aluminium bumperbeschermers

De geschatte installatietijd voor een Ford E-Transit 2T aluminium bumperbescherming is 10 minuten. Een gemakkelijkere montage is er bijna niet. Maak de bumper goed schoon en meet en noteer precies waar de bumperplaat gelijmd moet worden. Plak de bumperplaat op de bumper met de sterke dubbelzijdige 3M tape.

Wil je dat wij de bumperplaat voor je monteren? Maak dan een montageafspraak.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford E-Transit 2022 - Heden
  L2H2 RWDAWDL2H3 RWDAWDL3H2 RWDAWD
AWielbasis (mm)333033303750
BLengte overhang (mm)120812081208
CTotale lengte (mm)553155315981
DLengte laadruim (mm)304430443494
EBreedte laadruim (mm)178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392
GHoogte laadruimte (mm)178620251786
HVoertuig hoogte (mm)254227812543
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)37503750 
BLengte overhang (mm)12081931 
CTotale lengte (mm)59816704 
DLengte laadruim (mm)34944217 
EBreedte laadruim (mm)17841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)13921392 
GHoogte laadruimte (mm)20252025 
HVoertuig hoogte (mm)27822790 

RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht