Bumper beschermer aluminium Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/495/image_1920?unique=aac07e5 InStock

EAN:

€ 109,36 excl. BTW
€ 115,57 incl. BTW 109.36 EUR € 109,36 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: Aluminium
Uitvoering: Traanplaat
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Aluminium bumper bescherming Mercedes Sprinter

De aluminium bumperplaat biedt bescherming voor de achterbumper Mercedes Sprinter. Een achterbumper kan snel beschadigd raken als je vaak via de laadklep of de achterdeuren in de bestelwagen moet zijn, of vaak moet laden en lossen. Door een bumperbeschermer te monteren voorkom je deze schade en zorg je voor extra grip. De grip van onze aluminium bumperbeschermers voorkomt uitglijden bij het in- en uitstappen van de gesloten bestelwagen.

Aluminium bumperbescherming

Uniek aan de Orion Automotive Aluminium Bumperbeschermers is de schuine kant aan de rand van je Mercedes Sprinter bumper. Deze bumperplaat beschermt ook de rand van de achterbumper. Want daar ontstaat vaak schade. De aluminium bumperbeschermers zijn verkrijgbaar in aluminiumkleur of zwart en met 2 verschillende soorten profielen. Het traanplaatprofiel biedt de beste grip, maar als je liever een luxere uitstraling hebt, is de bumperbeschermer met groeven de juiste keuze. De aluminium bumperbeschermer met extra lip biedt bescherming tegen deuken en krassen bij het koppelen van een aanhanger.

De voordelen van onze aluminium bumperbeschermers op een rij

  • Speciaal ontwikkeld voor jouw Mercedes Sprinter.
  • Perfecte pasvorm.
  • Voorkomt lakschade aan de bovenkant van de bumper.
  • Met een afschuining die ook de rand van de bumper beschermt.
  • De laaddrempelbeschermer met extra lip beschermt bij het aankoppelen van een aanhanger.
  • Houdt de achterbumper toonbaar.
  • Biedt grip en voorkomt wegglijden.
  • In aluminiumkleur of zwart.
  • Afwasbaar en weerbestendig.
  • Binnen 10 minuten geïnstalleerd.

Montage van de aluminium bumperbeschermers

De geschatte installatietijd voor een Mercedes Sprinter aluminium bumperbescherming is 10 minuten. Een gemakkelijkere montage is er bijna niet. Maak de bumper goed schoon en meet en noteer precies waar de bumperplaat gelijmd moet worden. Plak de bumperplaat op de bumper met de sterke dubbelzijdige 3M tape.

Wil je dat wij de bumperplaat voor je monteren? Maak dan een montageafspraak.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825