Bumper beschermer RVS Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/503/image_1920?unique=7c5ee9c InStock

EAN:

€ 94,38 excl. BTW
€ 114,20 incl. BTW 94.38 EUR € 94,38 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: RVS
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Achterbumper bescherming voor de Mercedes Sprinter

Een bumper beschermer voor de Mercedes Sprinter dient zoals de naam omschrijft; als beschermer voor de bovenkant van de achterbumper. Een bumper is een kwetsbaar punt van de bedrijfswagen, zeker wanneer u veel in- en uitstapt via de achterdeuren of klep. De RVS bumperplaat gaat deuken en krassen tegen en biedt grip door het profiel op de plaat.

RVS bumperbescherming bij Orion Automotive

De RVS bumperplaten in ons assortiment komen in 3 kleuren; mat, gepolijst en smoke gepolijst. Dankzij de materiaalkeuze en gepolijste opties is hij uniek in zijn soort. Hij zorgt voor een robuuste uitstraling van je Mercedes Sprinter én biedt de bescherming die je wil. Bescherming die nodig is om de waarde van de bedrijfswagen te houden en een professionele uitstraling te bewaren.

De voordelen van onze RVS bumper beschermers op een rij

  • Speciaal ontwikkeld voor jouw Mercedes Sprinter.
  • Perfecte pasvorm.
  • Voorkomt lakschade aan de bovenkant van de bumper.
  • Houd de achterbumper representatief.
  • Biedt grip om uitglijden te voorkomen.
  • Diverse kleuren mat, gepolijst en smoke gepolijst.
  • Sterk RVS voor de beste bescherming.
  • Was- en weerbestendig.
  • Binnen 10 minuten gemonteerd.

RVS Bumperplaat monteren

De geschatte montagetijd voor een Mercedes Sprinter RVS bumperplaat is 10 minuten. Een eenvoudiger montage bestaat bijna niet. Maak de bumper goed schoon en meet en noteer waar de bumperplaat precies geplakt moet worden. Door middel van de reeds aangebrachte en sterke dubbelzijdige 3M-tape plak je de bumperplaat op de bumper.

Wil je liever dat wij de bumperplaat voor je monteren? Maak dan een montage afspraak.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825