Dakrails Fiat Scudo 2022-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1843/image_1920?unique=cd5153b InStock

EAN:

€ 200,09 excl. BTW
€ 242,11 incl. BTW 200.09 EUR € 200,09 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Fiat
Model: Scudo
Materiaal: Aluminium
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie

  • Roofrails passen alleen op een Fiat Scudo lengte 3
  • Deze roofrails passen alleen op een bus met achterdeuren, niet op een bus met een klep.
Merk Type Vanaf Tot
Fiat Scudo 2022 2024

Fiat Scudo dakrails

Dakrails voegen uitstraling en functie toe aan de Fiat Scudo. Ze lopen van voor tot achter over het dak in een mooie boog. Met de optioneel verkrijgbare dwarsdragers bent u in staat om materialen te laden of een dakkoffer te monteren. Dakdragers worden gemonteerd op de dakrails met behulp van klemmen en lopen van links naar rechts over het dak. Liever alleen styling? Dan zijn dakrails een mooie aanvulling op het design van de Fiat Scudo.

Dakrails van topkwaliteit

Dakrailing op Orion Automotive zijn vervaardigd uit aluminium. Standaard zijn de roofrails leverbaar in aluminium of zwarte kleur. Hierdoor heb jij de keuze welke kleur het beste bij jouw Fiat Scudo past. De dakrails hebben een gestroomlijnde vorm om windgeruis te voorkomen. Daarnaast zorgt de vorm voor stevigheid. De dakrails kunnen namelijk maximaal 75kg aan. De extra steunpoten in het midden van de roofrails voorkomen dat de dakrails inzakken bij het laden i.c.m. dwarsdragers.

Voordelen van de Fiat Scudo dakrailing

  • Perfecte pasvorm voor de Fiat Scudo.
  • In aluminium of zwart.
  • Voegt gestroomlijnd design toe.
  • In combinatie met dwarsdragers te gebruiken voor lading of een dakkoffer.
  • Eenvoudige montage.

Dakrailing monteren

Dakrails zijn eenvoudig te monteren op originele montagepunten van de Fiat Scudo. In het dak van de bedrijfswagen vind je montagepunten die zijn afgedicht met zwarte doppen. Door deze doppen te verwijderen, kun je de punten gebruiken. Tip: gebruik bij het monteren een beetje siliconenkit bij deze gaten. Dat zorgt voor de beste waterdichte hechting.

Besteed je de montage liever uit? Geen probleem. Plan een afspraak bij onze werkplaats in Veghel. We helpen je zo snel mogelijk met de montage van jouw roofrails!


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Scudo 2022 - 2024
  L1L2L3
AWielbasis (mm)292532753275
BLengte overhang (mm)8038031153
CTotale lengte (mm)460649565308
DLengte laadruim (mm)216225122862
EBreedte laadruim (mm)162816281628
FBreedte tussen wielkasten (mm)125812581258
GHoogte laadruimte (mm)139713971397
HVoertuig hoogte (mm)190519301935