Dwarsdragers Fiat Doblo 2010 - 2022

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1267/image_1920?unique=857fc06 InStock

EAN:

€ 156,16 excl. BTW
€ 188,95 incl. BTW 156.16 EUR € 156,16 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Fiat
Model: Doblo
Materiaal: Aluminium
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP! Deze dwarsdrager zijn voor montage op roofrails en kunnen niet direct op het dak gemonteerd worden.

Merk Type Vanaf Tot
Fiat Doblo 2010 2022

Fiat Doblo cross bars

Dwarsdragers voegen extra laadcapaciteit toe aan de Fiat Doblo. Ze worden eenvoudig vastgeklemd op roofrails die over de lengte van de bedrijfswagen lopen. Heeft jouw Fiat Doblo geen roofrails? Bestel deze dan op Orion Automotive. De roofrails worden op het dak gemonteerd. De cross bars zijn eenvoudig te klemmen op de roofrails. Hierdoor is het de perfecte combinatie voor het vervoer van extra vracht.

Dwarsdragers van topkwaliteit

De TÜV/ABE gekeurde dwarsdragers zijn vervaardigd uit aluminium. Standaard zijn de dwarsdragers leverbaar in grijs aluminium kleur of zwart. Hierdoor heb jij de keuze welke kleur het beste bij jouw Fiat Doblo en bij de roofrails past. De dwarsdragers hebben een ovale vorm om windgeruis te minimaliseren. De rubberen strips die over de gehele lengte van de cross bars lopen zorgen ervoor dat vracht minder snel kan schuiven. Elke dwarsdrager kan maximaal 75kg vracht aan. De ABS montagebeugels hebben een stalen geraamte onder de plastic behuizing om de duurzaamheid te verhogen.

Voordelen van de Fiat Doblo dwarsdragers

  • TÜV/ABE gekeurd.
  • Maximale belasting per dwarsdrager is 75kg.
  • Voorzien van rubberen strip tegen schuivende vracht.
  • Te klemmen op roofrails.
  • In aluminium kleur of zwart aluminium.
  • Eenvoudige montage.

Dwarsdrager monteren

De cross bars worden niet geheel gemonteerd geleverd. Echter, de montage is eenvoudig met behulp van de bijgeleverde instructies. Dwarsdragers kunnen alleen gemonteerd worden op roofrails. Door middel van klemmen zet je ze vast op de Fiat Doblo roofrails. Een slot zorgt ervoor dat de dwarsdragers niet van de roofrails gehaald kunnen worden.

Besteed je de montage liever uit? Geen probleem. Plan een montageafspraak bij onze werkplaats in Veghel. We helpen je zo snel mogelijk.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Doblo 2010 - 2022
  L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)2755275531053105
BLengte overhang (mm)740740740740
CTotale lengte (mm)4406440647564756
DLengte laadruim (mm)1820182021702170
EBreedte laadruim (mm)1714171417141714
FBreedte tussen wielkasten (mm)1230123012301230
GHoogte laadruimte (mm)1305155013051550
HVoertuig hoogte (mm)1845212518802125