Dwarsdragers Fiat Scudo 2024+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/5139/image_1920?unique=3c1a531 InStock

EAN:

€ 156,16 excl. BTW
€ 188,95 incl. BTW 156.16 EUR € 156,16 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Fiat
Model: Scudo
Materiaal: Aluminium
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP! Deze dwarsdrager zijn voor montage op roofrails en kunnen niet direct op het dak gemonteerd worden.

Merk Type Vanaf Tot
Fiat Scudo 2024

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Scudo 2024 - Heden
  L1L2L3
AWielbasis (mm)292532753275
BLengte overhang (mm)8038031153
CTotale lengte (mm)460649565308
DLengte laadruim (mm)216225122862
EBreedte laadruim (mm)162816281628
FBreedte tussen wielkasten (mm)125812581258
GHoogte laadruimte (mm)139713971397
HVoertuig hoogte (mm)190519301935