Dwarsdragers Nissan Primastar 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2727/image_1920?unique=6597e1d InStock

EAN:

€ 149,75 excl. BTW
€ 181,20 incl. BTW 149.75 EUR € 149,75 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Nissan
Model: Primastar
Materiaal: Aluminium
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP! Deze dwarsdrager zijn voor montage op roofrails en kunnen niet direct op het dak gemonteerd worden.

Merk Type Vanaf Tot
Nissan Primastar 2022

Nissan Primastar cross bars

Dwarsdragers voegen extra laadcapaciteit toe aan de Nissan Primastar. Ze worden eenvoudig vastgeklemd op roofrails die over de lengte van de bedrijfswagen lopen. Heeft jouw Nissan Primastar geen roofrails? Bestel deze dan op Orion Automotive. De roofrails worden op het dak gemonteerd. De cross bars zijn eenvoudig te klemmen op de roofrails. Hierdoor is het de perfecte combinatie voor het vervoer van extra vracht.

Dwarsdragers van topkwaliteit

De TÜV/ABE gekeurde dwarsdragers zijn vervaardigd uit aluminium. Standaard zijn de dwarsdragers leverbaar in grijs aluminium kleur of zwart. Hierdoor heb jij de keuze welke kleur het beste bij jouw Nissan Primastar en bij de roofrails past. De dwarsdragers hebben een ovale vorm om windgeruis te minimaliseren. De rubberen strips die over de gehele lengte van de cross bars lopen zorgen ervoor dat vracht minder snel kan schuiven. Elke dwarsdrager kan maximaal 75kg vracht aan. De ABS montagebeugels hebben een stalen geraamte onder de plastic behuizing om de duurzaamheid te verhogen.

Voordelen van de Nissan Primastar dwarsdragers

  • TÜV/ABE gekeurd.
  • Maximale belasting per dwarsdrager is 75kg.
  • Voorzien van rubberen strip tegen schuivende vracht.
  • Te klemmen op roofrails.
  • In aluminium kleur of zwart aluminium.
  • Eenvoudige montage.

Dwarsdrager monteren

De cross bars worden niet geheel gemonteerd geleverd. Echter, de montage is eenvoudig met behulp van de bijgeleverde instructies. Dwarsdragers kunnen alleen gemonteerd worden op roofrails. Door middel van klemmen zet je ze vast op de Nissan Primastar roofrails. Een slot zorgt ervoor dat de dwarsdragers niet van de roofrails gehaald kunnen worden.

Besteed je de montage liever uit? Geen probleem. Plan een montageafspraak bij onze werkplaats in Veghel. We helpen je zo snel mogelijk.

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Primastar 2022 - Heden
   L1H1 L1H2 L2H1 L2H2
AWielbasis (mm) 3098309834983498
BLengte overhang (mm) 968968968968
CTotale lengte (mm) 4999499953995399
DLengte laadruim (mm) 2537253729372937
EBreedte laadruim (mm) 1662166216621662
FBreedte tussen wielkasten (mm) 1268126812681268
GHoogte laadruimte (mm) 1387189813871898
HVoertuig hoogte (mm) 1971249319712493