Dwarsdragers Renault Kangoo 2007 - 2021

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/71/image_1920?unique=3c55ebc InStock

EAN:

€ 156,16 excl. BTW
€ 188,95 incl. BTW 156.16 EUR € 156,16 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Renault
Model: Kangoo
Materiaal: Aluminium
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP! Deze dwarsdrager zijn voor montage op roofrails en kunnen niet direct op het dak gemonteerd worden.

Merk Type Vanaf Tot
Renault Kangoo 2007 2021

Renault Kangoo cross bars

Dwarsdragers voegen extra laadcapaciteit toe aan de Renault Kangoo. Ze worden eenvoudig vastgeklemd op roofrails die over de lengte van de bedrijfswagen lopen. Heeft jouw Renault Kangoo geen roofrails? Bestel deze dan op Orion Automotive. De roofrails worden op het dak gemonteerd. De cross bars zijn eenvoudig te klemmen op de roofrails. Hierdoor is het de perfecte combinatie voor het vervoer van extra vracht.

Dwarsdragers van topkwaliteit

De TÜV/ABE gekeurde dwarsdragers zijn vervaardigd uit aluminium. Standaard zijn de dwarsdragers leverbaar in grijs aluminium kleur of zwart. Hierdoor heb jij de keuze welke kleur het beste bij jouw Renault Kangoo en bij de roofrails past. De dwarsdragers hebben een ovale vorm om windgeruis te minimaliseren. De rubberen strips die over de gehele lengte van de cross bars lopen zorgen ervoor dat vracht minder snel kan schuiven. Elke dwarsdrager kan maximaal 75kg vracht aan. De ABS montagebeugels hebben een stalen geraamte onder de plastic behuizing om de duurzaamheid te verhogen.

Voordelen van de Renault Kangoo dwarsdragers

  • TÜV/ABE gekeurd.
  • Maximale belasting per dwarsdrager is 75kg.
  • Voorzien van rubberen strip tegen schuivende vracht.
  • Te klemmen op roofrails.
  • In aluminium kleur of zwart aluminium.
  • Eenvoudige montage.

Dwarsdrager monteren

De cross bars worden niet geheel gemonteerd geleverd. Echter, de montage is eenvoudig met behulp van de bijgeleverde instructies. Dwarsdragers kunnen alleen gemonteerd worden op roofrails. Door middel van klemmen zet je ze vast op de Renault Kangoo roofrails. Een slot zorgt ervoor dat de dwarsdragers niet van de roofrails gehaald kunnen worden.

Besteed je de montage liever uit? Geen probleem. Plan een montageafspraak bij onze werkplaats in Veghel. We helpen je zo snel mogelijk.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Kangoo 2007 - 2021
  L0L1L2
AWielbasis (mm)231326973081
BLengte overhang (mm)710709709
CTotale lengte (mm)389843214705
DLengte laadruim (mm)134717532137
EBreedte laadruim (mm)146014601460
FBreedte tussen wielkasten (mm)121812191219
GHoogte laadruimte (mm)124012581258
HVoertuig hoogte (mm)178318161839