Front grill GT-R Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/512/image_1920?unique=ac3e619 InStock

EAN: 7434950854872

€ 254,80 excl. BTW
€ 308,31 incl. BTW 254.8 EUR € 254,80 excl. BTW
€ 245,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: Kunststof
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie Grill past niet op Functional uitvoering zonder extra grill-lijst aan de grill. De extra grill-lijst kan alleen bij Mercedes dealers worden aangeschaft.

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Mercedes Sprinter grill

Wil je de Mercedes Sprinter een unieke uitstraling of extra body geven? Dan is een Orion Automotive grill een goede keuze voor jou. Onze grill voor de Mercedes Sprinter past perfect in de bedrijfswagen doordat hij op maat is ontwikkeld. Hij geeft de bus extra body door het stoere design. De Mercedes Sprinter krijgt een totaal andere en unieke uitstraling waardoor de bus snel herkend wordt. Dat wil je toch als bedrijf?

Productspecificaties

  • GT-R Grill.
  • ABS-kunststof.
  • Perfecte pasvorm.
  • Full Black.

Grill Mercedes Sprinter monteren

Grillen zijn wat lastiger te monteren. Laat je de montage van de Mercedes Sprinter grill liever aan ervaren deskundigen over? Wij helpen je graag. Maak een montageafspraak en kom langs in onze werkplaats in Veghel. Terwijl wij de grill monteren, wacht jij met een lekkere kop koffie op het eindresultaat.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825