Grill design FORD Ford Transit 2019+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1679/image_1920?unique=0b073b0 InStock

EAN:

€ 396,97 excl. BTW
€ 480,33 incl. BTW 396.97 EUR € 396,97 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Materiaal: Kunststof
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie Alleen voor bouwjaar 2018-Heden

Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2014 2024

Ford Transit 2T grill

Wil je de Ford Transit 2T een unieke uitstraling of extra body geven? Dan is een Orion Automotive grill een goede keuze voor jou. Onze grill voor de Ford Transit 2T past perfect in de bedrijfswagen doordat hij op maat is ontwikkeld. Hij geeft de bus extra body door het stoere design. De Ford Transit 2T krijgt een totaal andere en unieke uitstraling waardoor de bus snel herkend wordt. Dat wil je toch als bedrijf?

Productspecificaties

  • Raptor Grill.
  • ABS-kunststof.
  • Perfecte pasvorm.
  • Full Black.

Grill Ford Transit 2T monteren

Grillen zijn wat lastiger te monteren. Bekijk daarom de specifieke handleiding per grill om niet voor verrassingen te komen staan.

Laat je de montage van de Ford Transit 2T grill liever aan ervaren deskundigen over? Wij helpen je graag. Maak een montageafspraak en kom langs in onze werkplaats in Veghel. Terwijl wij de grill monteren, wacht jij met een lekkere kop koffie op het eindresultaat.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2014 - 2024
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht