Grill Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/3246/image_1920?unique=ac3e619 InStock

EAN: 8698797175913

€ 112,00 excl. BTW
€ 135,52 incl. BTW 112.0 EUR € 112,00 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes 2
Model: Sprinter
Materiaal: RVS
Kleur: Glans gepolijst
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Let op: Deze grill set past niet op de e-Sprinter!

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

RVS Grill Mercedes Sprinter

De RVS grill, die gemaakt is van 304 kwaliteitsmateriaal van roestvrij staal, geeft je Mercedes Sprinter een stijlvoller en eleganter uiterlijk en beschermt je bedrijfswagen tegen externe factoren dankzij de eenvoudige installatie. Ze geven je bus een compleet andere en hoogwaardige uitstraling.


Montage RVS Grill

"Front Grill" is gemaakt van 304 kwaliteit roestvrij staal, is voorzien van zeer sterke dubbelzijdige tapes, na het spiegelpolijstproces. Vereist geen snijden of boren. Gemakkelijk te installeren. Bevat geen plastic, roest niet en is bestand tegen alle weersomstandigheden.

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825