Imperiaal RVS Ford E-Transit 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2819/image_1920?unique=1de7bf9 InStock

EAN:

€ 1.657,61 excl. BTW
€ 2.005,71 incl. BTW 1657.6100000000001 EUR € 1.657,61 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: E-Transit 2T
Materiaal: RVS
Kleur: Mat geborsteld
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig
  • Hoogte voertuig

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford E-Transit 2T 2022

Imperiaal Ford E-Transit 2T RVS

Onze oersterke RVS imperialen worden per type bestelauto op maat ontworpen. Zo kunnen we een perfecte pasvorm garanderen voor jouw Ford E-Transit 2T. De imperiaal biedt extra laadruimte en de mogelijkheid om lange materialen te vervoeren. Hiermee bespaar je het moeilijk laden in de laadcabine en bespaar je reiskosten doordat je minder vaak op en neer hoeft te rijden. De zijkanten van de RVS imperiaal hebben een open frame, zodat de lading eenvoudig kan worden vastgemaakt. Daarnaast leveren we ladderklemmen waarmee je met een handomdraai een ladder kan vastzetten. Wel zo veilig voor op de weg!

RVS imperiaal

De RVS imperiaal is oersterk, zeer veilig en draagt moeiteloos de zwaarste materialen. De windgeleider op de voorste dwarsstang vermindert het windgeruis. De laadroller vind je aan de achterkant van de RVS imperiaal. Deze helpt je met het laden van materiaal en beschermt de achterkant van de Ford E-Transit 2T. Heb je een achterklep op de bedrijfswagen? Dan vervalt de laadroller.

Voordelen van de RVS imperiaal

  • Perfecte pasvorm voor de Ford E-Transit 2T.
  • Inclusief windgeleider.
  • Inclusief laadroller mits je Ford E-Transit 2T achterdeuren heeft.
  • Montage op originele montagepunten.
  • Voor gemonteerd.
  • Eenvoudige montage.
  • Robuust en ergonomisch.

Imperiaal monteren

De RVS imperiaal wordt geassembleerd geleverd. Hierdoor is hij sterk en eenvoudig te monteren. Haal de zwarte afdichtdoppen uit de montagepunten op het dak, plaats de imperiaal op het dak en schroef hem vast aan de Ford E-Transit 2T. Uiteraard leveren we alle benodigde montagematerialen mee.

Besteed je de montage liever uit? Geen probleem. Wij monteren de imperiaal graag in onze werkplaats in Veghel. Maak een afspraak, dan regelen wij de rest.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford E-Transit 2022 - Heden
  L2H2 RWDAWDL2H3 RWDAWDL3H2 RWDAWD
AWielbasis (mm)333033303750
BLengte overhang (mm)120812081208
CTotale lengte (mm)553155315981
DLengte laadruim (mm)304430443494
EBreedte laadruim (mm)178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392
GHoogte laadruimte (mm)178620251786
HVoertuig hoogte (mm)254227812543
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)37503750 
BLengte overhang (mm)12081931 
CTotale lengte (mm)59816704 
DLengte laadruim (mm)34944217 
EBreedte laadruim (mm)17841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)13921392 
GHoogte laadruimte (mm)20252025 
HVoertuig hoogte (mm)27822790 

RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht