Imperiaal RVS Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/513/image_1920?unique=c30ce09 InStock

EAN:

€ 1.199,23 excl. BTW
€ 1.420,03 incl. BTW 1199.23 EUR € 1.199,23 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: RVS
Kleur: Mat geborsteld
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig
  • Hoogte voertuig

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie Past alleen op Sprinter zonder montagerails

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Imperiaal Mercedes Sprinter RVS

Onze oersterke RVS imperialen worden per type bestelauto op maat ontworpen. Zo kunnen we een perfecte pasvorm garanderen voor jouw Mercedes Sprinter. De imperiaal biedt extra laadruimte en de mogelijkheid om lange materialen te vervoeren. Hiermee bespaar je het moeilijk laden in de laadcabine en bespaar je reiskosten doordat je minder vaak op en neer hoeft te rijden. De zijkanten van de RVS imperiaal hebben een open frame, zodat de lading eenvoudig kan worden vastgemaakt. Daarnaast leveren we ladderklemmen waarmee je met een handomdraai een ladder kan vastzetten. Wel zo veilig voor op de weg!

RVS imperiaal

De RVS imperiaal is oersterk, zeer veilig en draagt moeiteloos de zwaarste materialen. De windgeleider op de voorste dwarsstang vermindert het windgeruis. De laadroller vind je aan de achterkant van de RVS imperiaal. Deze helpt je met het laden van materiaal en beschermt de achterkant van de Mercedes Sprinter. Heb je een achterklep op de bedrijfswagen? Dan vervalt de laadroller.

Voordelen van de RVS imperiaal

  • Perfecte pasvorm voor de Mercedes Sprinter.
  • Inclusief windgeleider.
  • Inclusief laadroller mits je Mercedes Sprinter achterdeuren heeft.
  • Montage op originele montagepunten.
  • Voor gemonteerd.
  • Eenvoudige montage.
  • Robuust en ergonomisch.

Imperiaal monteren

De RVS imperiaal wordt geassembleerd geleverd. Hierdoor is hij sterk en eenvoudig te monteren. Haal de zwarte afdichtdoppen uit de montagepunten op het dak, plaats de imperiaal op het dak en schroef hem vast aan de Mercedes Sprinter. Uiteraard leveren we alle benodigde montagematerialen mee.

Besteed je de montage liever uit? Geen probleem. Wij monteren de imperiaal graag in onze werkplaats in Veghel. Maak een afspraak, dan regelen wij de rest.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825