Pushbar ST Fiat e-Ducato 2022-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/5828/image_1920?unique=a7bc505 InStock

EAN:

€ 704,15 excl. BTW
€ 852,02 incl. BTW 704.15 EUR € 704,15 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Fiat
Model: e-Ducato
Materiaal: RVS
Certificaat: EC gekeurd
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Certificaat
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie

  • EU/EC gekeurde pushbars zijn verplicht binnen de EU voor alle auto's die vanaf 1 Januari 2009 op kenteken zijn gezet;
  • Geef bij bestelling aan of u wel of geen parkeersensoren heeft.
Merk Type Vanaf Tot
Fiat e-Ducato 2022 2024

Pushbar Fiat e-Ducato

Pushbars worden gemonteerd voor bescherming van de bumper maar vooral om de Fiat e-Ducato een ruigere uitstraling te geven. We bieden bij Orion Automotive een divers assortiment pushbars die we op maat voor jouw bedrijfswagen maken. Let op: heeft jouw Fiat e-Ducato parkeersensoren aan de voorzijde? Geef dit aan ons door, je ontvangt dan stickers die de binnenste sensoren afdekken. Door de perfecte pasvorm en juiste montagebeugels zijn al onze pushbars gekeurd volgens de Europese regelgeving.

RVS pushbar

De RVS pushbar is voorzien van een dwarsplaat om extra stevigheid te garanderen. Hij heeft een diameter van 63mm voor een robuust maar tegelijk subtiel design. Een pushbar is standaard gepolijst. Wil je ook sidebars of andere accessoires monteren op je bedrijfswagen? Let dan op dat deze matchen met de pushbar. 

De voordelen van onze pushbars op een rij

  • Speciaal ontworpen voor jouw Fiat e-Ducato.
  • Beschermt de voorbumper van je Fiat e-Ducato.
  • Voldoet aan de Europese regelgeving.
  • Montage aan originele montagepunten.

Pushbar montage

Een pushbar is op maat gemaakt voor de Fiat e-Ducato, dit garandeert een perfecte pasvorm. Daarnaast zorgen we bij ontwikkeling ervoor dat de pushbar op originele montagepunten gemonteerd kan worden. Hiermee voorkomen we een hele ingewikkelde montage. Natuurlijk ontvang je bij levering alle benodigde montagematerialen zijn en een duidelijke handleiding.

Wil je de pushbar toch door ons laten monteren? Neem dan contact op met een van onze verkopers. Onze monteurs monteren de pushbar graag voor je.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

e-Ducato 2021 - 2024
  L2H1L2H2L3H2
AWielbasis (mm)345034504035
BLengte overhang (mm)101510151015
CTotale lengte (mm)541354135998
DLengte laadruim (mm)312031203705
EBreedte laadruim (mm)187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)142214221422
GHoogte laadruimte (mm)166219321932
HVoertuig hoogte (mm)225425222522
 
  L3H3L4H2L4H3
AWielbasis (mm)403540354035
BLengte overhang (mm)101513801380
CTotale lengte (mm)599863636363
DLengte laadruim (mm)370540704070
EBreedte laadruim (mm)187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)142214221422
GHoogte laadruimte (mm)216819322168
HVoertuig hoogte (mm)276025222760