Opstaptrede zwart aan trekhaak met sensor Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/5755/image_1920?unique=65ae60c InStock

EAN: 6097253657628

€ 467,99 excl. BTW
€ 566,27 incl. BTW 467.99 EUR € 467,99 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: Staal
Kleur: Zwart
Uitvoering: Met trekhaak
Uitvoering 2: Met sensor
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Uitvoering 2

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie Deze achteropstap past alleen i.c.m. een trekhaak met 2-gaten systeem / trekhaak tot 3500 kg.

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Opstap bestelwagen

Een achteropstap voor de bedrijfswagen dient als opstaptrede naar het laadruim van de bestelwagen. Deze opstap is ontwikkeld om aan een trekhaak (met bouten) te kunnen worden gemonteerd en wordt tevens geleverd met een "relocationkit". Met behulp van deze kit kun je de reeds aanwezige sensoren overzetten vanuit de achterbumper in de opstap. Heb je geen trekhaak? Bekijk dan hier onze andere modellen.

Specificaties

  • Metalen gepoedercoat frame
  • Twee opstaptredes van 49x14 cm, links en rechts van de kogel
  • Breedte: 112 cm
  • Anti-slipprofiel
  • Speciaal ontworpen voor montage aan de trekhaak (boutmontage)
  • Geleverd met relocationkit; zie foto voor onderdelen

De voordelen van een achteropstap op een rij

  • Voorkomt nare uitglijders bij het in- en uitstappen van de laadruimte
  • Vermindert de fysieke belasting bij handmatig laden en lossen en beperkt de kans op blessures
  • Beschermt de achterbumper van je bus

Achteropstap montage

Een achteropstap voor een bedrijfswagen met trekhaak kan alleen gemonteerd worden wanneer de kogel met twee of vier bouten is bevestigd aan een flens. Montage is heel eenvoudig: demonteer de trekhaak, monteer de step tussen de kogel en de flens, draai de bouten goed aan – en klaar!

Laat je de achteropstap liever door ons monteren? Maak dan een afspraak. Onze monteurs monteren de opstap terwijl jij geniet van een heerlijke kop koffie.

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825