Velgenset (4) RUUUD Waterloo 18 Inch Ford Transit 2024+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/6600/image_1920?unique=e112644 InStock

EAN: 6097248643636

€ 1.866,80 excl. BTW
€ 2.258,83 incl. BTW 1866.8 EUR € 1.866,80 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Bandenmerk: Loder
Seizoen: All-season
Materiaal: Aluminium
Kleur: Zwart
Uitvoering: All-terrain
  • Merk
  • Model
  • Bandenmerk
  • Seizoen
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2024

Velgen set Ford Transit 2T

Geef de Ford Transit 2T een premium en sportieve uitstraling met een hoogwaardige wielset. De set bestaat uit vier verzwaarde velgen, compleet met banden en sensoren.

Specificaties

Velgen details:

  • Merk: Ruuud
  • Model: Waterloo
  • Maat: 18 inch 8J
  • Steek: 6x120
  • ET waarde: 40
  • Materiaal: Aluminium
  • Kleur: Mat Zwart
  • Max. Draaglast: 1250 kg

All-season Loder

  • Merk: Loder tire AT#1
  • Type: All-terrain
  • Seizoen: All-season (3PMSF)
  • Bandenmaat: 235/55 R18
  • Draagvermogen: 118 ( max. 1320 kg per band )
  • Snelheidsindex: T ( max. 190km/h )
  • Brandstofefficiëntie: C
  • Grip op nat wegdek: D
  • Rolgeluid in dB: 73 dB
  • Runflat: Nee

De voordelen op een rij

  • Versterkt de professionele uitstraling van de Ford Transit 2T.
  • De 18 inch velgen geven extra body aan de bestelwagen.
  • TPMS sensoren reeds gemonteerd
  • Gebalanceerd geleverd.
  • Compleet geleverd met centercaps en wielbouten.

Wielset monteren

Wielsets zijn direct na levering te monteren op de Ford Transit 2T door de bijgeleverde wielbouten en centercaps. Geen problemen met het bandenspanningssysteem door de reeds gemonteerde TPMS sensoren.

Liever de velgen bij ons laten monteren? Dat is geen probleem! Onze technici monteren de wielset graag onder de bedrijfswagen. Maak een afspraak met een van onze medewerkers.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2024 - Heden
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht