Zijwindschermen Ford Transit 2014-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1694/image_1920?unique=63700fb InStock

EAN: 7434952167178

€ 61,45 excl. BTW
€ 74,35 incl. BTW 61.45 EUR € 61,45 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2014 2024

Zijwindscherm Ford Transit 2T

De zijwindschermen van Orion Automotive houden de zon tegen en voorkomen windgeruis en regeninslag bij het rijden met een gedeeltelijk geopende zijruit. Bestand tegen alle weersomstandigheden dragen de windschermen het hele jaar bij aan het rijcomfort. De zijwindschermen hebben een perfecte pasvorm voor de Ford Transit 2T omdat ze per type bus op maat ontwikkeld worden. Dit maakt dat de zijwindschermen een mooie en functionele upgrade bieden voor jouw Ford Transit 2T.

Ford Transit 2T zijwindscherm in top kwaliteit

Onze zijwindschermen worden gegoten uit hoogwaardig waterdicht acrylglas. Dit materiaal zorgt ervoor dat de zijwindschermen stevig, maar genoeg flexibel zijn om ze te kunnen monteren. Elk type bedrijfswagen heeft een unieke mal waardoor de zijwindschermen altijd perfect passen.

Voordelen van de Ford Transit 2T zijwindschermen

  • Perfecte pasvorm voor de Ford Transit 2T.
  • Voorkomt windgeruis en inslaande regen.
  • Houdt zonlicht tegen.
  • Hoge kwaliteit acrylglas.
  • Eenvoudige montage.

Zijwindscherm monteren

De windschermen voor de zijportieren van de Ford Transit 2T worden gemonteerd in het originele raamrubber. Met stalen clips worden de zijwindschermen gefixeerd. Tip: maak voor de montage het raamrubber goed schoon.

Laat je de montage liever aan professionals over? Maak een montageafspraak zodat onze monteurs in Veghel ze voor je kunnen monteren.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2014 - 2024
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht