Sidebars RVS zilver Peugeot Boxer 2006-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/780/image_1920?unique=73c8302 InStock

EAN:

€ 557,93 excl. BTW
€ 566,46 incl. BTW 557.9300000000001 EUR € 557,93 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Peugeot
Model: Boxer
Materiaal: RVS
Certificaat: ABE
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig
  • Certificaat
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie Indien uw voertuig over een CNG ( aardgas) installatie beschikt, dan dient u dit bij de bestelling te vermelden, de steunenset moet daarvoor aangepast worden. En u moet in dit geval boren tijdens de montage.

Merk Type Vanaf Tot
Peugeot Boxer 2006 2024

RVS Sidebars

Om een professionele uitstraling te bewaren wil je je Peugeot Boxer beschermen. Daarom bieden we bij Orion Automotive alleen de beste kwaliteit sidebars. De RVS sidebars bieden deze bescherming en voorkomen schade bij lichte aanrijdingen. Naast de lelijke schade aan je Peugeot Boxer, ben je de bedrijfswagen een tijdje kwijt én heb je een flinke kostenpost. Liever voorkomen dan genezen toch? Monteer daarom de hoogste kwaliteit RVS sidebars.

Sidebars beschermen je Peugeot Boxer

Onze RVS sidebars zijn in diverse modellen en afwerkingen leverbaar. Ze hebben echter allemaal één punt gemeen en dat is de topkwaliteit. Al onze sidebars zijn namelijk voorzien van het Duitse TÜV/ABE kwaliteitskeurmerk. De sidebars hebben een wanddikte van 2mm waardoor ze 72,27% sterker zijn dan de gemiddelde sidebar op de markt. Kies je dus voor een gepolijste of matte sidebar, je Peugeot Boxer zal altijd optimaal beschermd zijn.

De voordelen van onze sidebars op een rij

  • Speciaal ontworpen voor jouw Peugeot Boxer.
  • Perfecte pasvorm.
  • Beschermt de carrosserie van je Peugeot Boxer.
  • Voorkomen hoge reparatiekosten én lange reparatietijden.
  • Door de sleufgaten bepaal je zelf de afstand van de RVS sidebars tot aan de carrosserie.
  • Alle RVS sidebars zijn voorzien van het Duitse TÜV/ABE kwaliteitskeurmerk. Een hoger standaard is er niet.
  • Leverbaar in diverse modellen en afwerkingen.
  • Montage aan de originele montagepunten van je Peugeot Boxer.

Montage sidebars

Sidebars monteer je aan originele montagepunten van je Peugeot Boxer. Natuurlijk leveren we hiervoor alle benodigde materialen mee, inclusief een duidelijke montagehandleiding. Wil je de sidebars niet zelf monteren? Maak dan een afspraak! Wij monteren je nieuwe set sidebars tegen een scherp tarief in onze werkplaats in Veghel.

Wil je meer informatie over de sidebars of iemand van ons verkoopteam spreken? Neem contact op via telefoon of via e-mail. We staan voor je klaar!


Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Boxer 2006 - 2024
   L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3000300034503450
BLengte overhang (mm)1015101510151015
CTotale lengte (mm)4963496354135413
DLengte laadruim (mm)2670267031203120
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1662193216621932
HVoertuig hoogte (mm)2254252222542522
 
   L3H2L3H3L4H2L4H3
AWielbasis (mm)4035403540354035
BLengte overhang (mm)1015101513801380
CTotale lengte (mm)5998599863636363
DLengte laadruim (mm)3705370540704070
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1932216819322168
HVoertuig hoogte (mm)2522276025222760