Sidebars Zwart RVS Ford E-Transit 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2814/image_1920?unique=fe677f4 InStock

EAN:

€ 612,15 excl. BTW
€ 740,70 incl. BTW 612.15 EUR € 612,15 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: E-Transit 2T
Materiaal: RVS
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford E-Transit 2T 2022

Wil je zwarte sidebars voor jouw Ford E-Transit 2T?

Wil je jouw Ford E-Transit 2T voorzien van stijlvolle én sterke bescherming? Onze zwart gecoate RVS sidebars bieden niet alleen een robuuste uitstraling, maar beschermen ook de dorpels van je bedrijfswagen bij een lichte aanrijding. Zo blijft jouw Ford E-Transit 2T in topconditie en behoudt deze zijn professionele look. Op zoek naar de beste kwaliteit en een perfecte pasvorm? Dan ben je bij Orion Automotive aan het juiste adres.

RVS zwarte sidebars – kwaliteit en design in één

De zwarte RVS sidebars voor de Ford E-Transit 2T zijn vervaardigd uit hoogwaardig 304 roestvast staal en afgewerkt met een duurzame zijdeglans zwarte coating. Wat onze sidebars onderscheidt van de concurrentie, is de combinatie van stevigheid, TÜV/ABE-keurmerk en perfecte afwerking. Dankzij de wanddikte van 2 mm zijn onze sidebars maar liefst 72,27% sterker dan de gebruikelijke 1,5 mm varianten op de markt, dit is getest en bevestigd op de proefbank. De gebogen en dichtgelaste uiteinden zorgen bovendien voor een strakke, hoogwaardige afwerking die perfect past bij jouw Ford E-Transit 2T.

Waarom kiezen voor onze zwarte RVS sidebars?

  • Speciaal ontworpen voor jouw Ford E-Transit 2T – gegarandeerde pasvorm.
  • Biedt optimale bescherming voor de dorpels en carrosserie.
  • Voorkomt hoge reparatiekosten en onnodige stilstand.
  • Verstelbare montage dankzij sleufgaten – bepaal zelf de ideale positie.
  • Gemaakt van 2 mm dik 304 RVS – extra sterk en duurzaam.
  • Voorzien van het officiële Duitse TÜV/ABE-kwaliteitskeurmerk.
  • Afgewerkt met een krasbestendige, hoogwaardige zijdeglans zwarte coating.
  • Eenvoudige montage op de originele montagepunten van jouw Ford E-Transit 2T.

Montage van zwarte sidebars

De montage van onze zwarte RVS sidebars is eenvoudig en snel. Je bevestigt ze rechtstreeks op de originele montagepunten van de Ford E-Transit 2T, zonder te hoeven boren. Elke set wordt compleet geleverd met montagemateriaal en een duidelijke handleiding.

Heb je nog vragen over de montage of wil je dat wij het voor je uitvoeren? Neem gerust contact met ons op. Onze monteurs installeren de sidebars professioneel en tegen een scherp tarief. Zo weet je zeker dat jouw Ford E-Transit 2T er niet alleen beter uitziet, maar ook beter beschermd is.

Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford E-Transit 2022 - Heden
  L2H2 RWDAWDL2H3 RWDAWDL3H2 RWDAWD
AWielbasis (mm)333033303750
BLengte overhang (mm)120812081208
CTotale lengte (mm)553155315981
DLengte laadruim (mm)304430443494
EBreedte laadruim (mm)178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392
GHoogte laadruimte (mm)178620251786
HVoertuig hoogte (mm)254227812543
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)37503750 
BLengte overhang (mm)12081931 
CTotale lengte (mm)59816704 
DLengte laadruim (mm)34944217 
EBreedte laadruim (mm)17841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)13921392 
GHoogte laadruimte (mm)20252025 
HVoertuig hoogte (mm)27822790 

RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht