Sidebars Zwart RVS Opel Movano 2022-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2565/image_1920?unique=815958f InStock

EAN:

€ 542,19 excl. BTW
€ 656,05 incl. BTW 542.19 EUR € 542,19 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Opel
Model: Movano
Materiaal: RVS
Kleur: Zwart
Certificaat: ABE
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig
  • Certificaat

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Opel Movano 2022 2024

Wil je zwarte sidebars voor jouw Opel Movano?

Wil je jouw Opel Movano voorzien van stijlvolle én sterke bescherming? Onze zwart gecoate RVS sidebars bieden niet alleen een robuuste uitstraling, maar beschermen ook de dorpels van je bedrijfswagen bij een lichte aanrijding. Zo blijft jouw Opel Movano in topconditie en behoudt deze zijn professionele look. Op zoek naar de beste kwaliteit en een perfecte pasvorm? Dan ben je bij Orion Automotive aan het juiste adres.

RVS zwarte sidebars – kwaliteit en design in één

De zwarte RVS sidebars voor de Opel Movano zijn vervaardigd uit hoogwaardig 304 roestvast staal en afgewerkt met een duurzame zijdeglans zwarte coating. Wat onze sidebars onderscheidt van de concurrentie, is de combinatie van stevigheid, TÜV/ABE-keurmerk en perfecte afwerking. Dankzij de wanddikte van 2 mm zijn onze sidebars maar liefst 72,27% sterker dan de gebruikelijke 1,5 mm varianten op de markt, dit is getest en bevestigd op de proefbank. De gebogen en dichtgelaste uiteinden zorgen bovendien voor een strakke, hoogwaardige afwerking die perfect past bij jouw Opel Movano.

Waarom kiezen voor onze zwarte RVS sidebars?

  • Speciaal ontworpen voor jouw Opel Movano – gegarandeerde pasvorm.
  • Biedt optimale bescherming voor de dorpels en carrosserie.
  • Voorkomt hoge reparatiekosten en onnodige stilstand.
  • Verstelbare montage dankzij sleufgaten – bepaal zelf de ideale positie.
  • Gemaakt van 2 mm dik 304 RVS – extra sterk en duurzaam.
  • Voorzien van het officiële Duitse TÜV/ABE-kwaliteitskeurmerk.
  • Afgewerkt met een krasbestendige, hoogwaardige zijdeglans zwarte coating.
  • Eenvoudige montage op de originele montagepunten van jouw Opel Movano.

Montage van zwarte sidebars

De montage van onze zwarte RVS sidebars is eenvoudig en snel. Je bevestigt ze rechtstreeks op de originele montagepunten van de Opel Movano, zonder te hoeven boren. Elke set wordt compleet geleverd met montagemateriaal en een duidelijke handleiding.

Heb je nog vragen over de montage of wil je dat wij het voor je uitvoeren? Neem gerust contact met ons op. Onze monteurs installeren de sidebars professioneel en tegen een scherp tarief. Zo weet je zeker dat jouw Opel Movano er niet alleen beter uitziet, maar ook beter beschermd is.

Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Movano 2022 - 2024
   L1H1L1H2 L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3000300034503450
BLengte overhang (mm)1015101510151015
CTotale lengte (mm)4963496354135413
DLengte laadruim (mm)2670267031203120
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1662193216621932
HVoertuig hoogte (mm)2254252222542522
 
   L3H2L3H3 L4H2L4H3
AWielbasis (mm)4035403540354035
BLengte overhang (mm)1015101513801380
CTotale lengte (mm)5998599863636363
DLengte laadruim (mm)3705370540704070
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1932216819322168
HVoertuig hoogte (mm)2522276025222760