Sidebars Zwart RVS Peugeot Boxer 2006-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/786/image_1920?unique=1d07c14 InStock

EAN:

€ 542,19 excl. BTW
€ 656,05 incl. BTW 542.19 EUR € 542,19 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Peugeot
Model: Boxer
Materiaal: RVS
Kleur: Zwart
Certificaat: ABE
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig
  • Certificaat

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie Indien uw voertuig over een CNG ( aardgas) installatie beschikt, dan dient u dit bij de bestelling te vermelden, de steunenset moet daarvoor aangepast worden. En u moet in dit geval boren tijdens de montage.

Merk Type Vanaf Tot
Peugeot Boxer 2006 2024

Wil je zwarte sidebars voor jouw Peugeot Boxer?

Wil je jouw Peugeot Boxer voorzien van stijlvolle én sterke bescherming? Onze zwart gecoate RVS sidebars bieden niet alleen een robuuste uitstraling, maar beschermen ook de dorpels van je bedrijfswagen bij een lichte aanrijding. Zo blijft jouw Peugeot Boxer in topconditie en behoudt deze zijn professionele look. Op zoek naar de beste kwaliteit en een perfecte pasvorm? Dan ben je bij Orion Automotive aan het juiste adres.

RVS zwarte sidebars – kwaliteit en design in één

De zwarte RVS sidebars voor de Peugeot Boxer zijn vervaardigd uit hoogwaardig 304 roestvast staal en afgewerkt met een duurzame zijdeglans zwarte coating. Wat onze sidebars onderscheidt van de concurrentie, is de combinatie van stevigheid, TÜV/ABE-keurmerk en perfecte afwerking. Dankzij de wanddikte van 2 mm zijn onze sidebars maar liefst 72,27% sterker dan de gebruikelijke 1,5 mm varianten op de markt, dit is getest en bevestigd op de proefbank. De gebogen en dichtgelaste uiteinden zorgen bovendien voor een strakke, hoogwaardige afwerking die perfect past bij jouw Peugeot Boxer.

Waarom kiezen voor onze zwarte RVS sidebars?

  • Speciaal ontworpen voor jouw Peugeot Boxer – gegarandeerde pasvorm.
  • Biedt optimale bescherming voor de dorpels en carrosserie.
  • Voorkomt hoge reparatiekosten en onnodige stilstand.
  • Verstelbare montage dankzij sleufgaten – bepaal zelf de ideale positie.
  • Gemaakt van 2 mm dik 304 RVS – extra sterk en duurzaam.
  • Voorzien van het officiële Duitse TÜV/ABE-kwaliteitskeurmerk.
  • Afgewerkt met een krasbestendige, hoogwaardige zijdeglans zwarte coating.
  • Eenvoudige montage op de originele montagepunten van jouw Peugeot Boxer.

Montage van zwarte sidebars

De montage van onze zwarte RVS sidebars is eenvoudig en snel. Je bevestigt ze rechtstreeks op de originele montagepunten van de Peugeot Boxer, zonder te hoeven boren. Elke set wordt compleet geleverd met montagemateriaal en een duidelijke handleiding.

Heb je nog vragen over de montage of wil je dat wij het voor je uitvoeren? Neem gerust contact met ons op. Onze monteurs installeren de sidebars professioneel en tegen een scherp tarief. Zo weet je zeker dat jouw Peugeot Boxer er niet alleen beter uitziet, maar ook beter beschermd is.

Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Boxer 2006 - 2024
   L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3000300034503450
BLengte overhang (mm)1015101510151015
CTotale lengte (mm)4963496354135413
DLengte laadruim (mm)2670267031203120
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1662193216621932
HVoertuig hoogte (mm)2254252222542522
 
   L3H2L3H3L4H2L4H3
AWielbasis (mm)4035403540354035
BLengte overhang (mm)1015101513801380
CTotale lengte (mm)5998599863636363
DLengte laadruim (mm)3705370540704070
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1932216819322168
HVoertuig hoogte (mm)2522276025222760