Trap Aluminium Citroën Jumpy 2024+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/5270/image_1920?unique=b5e1b36 InStock

EAN:

€ 318,74 excl. BTW
€ 385,68 incl. BTW 318.74 EUR € 318,74 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Citroën
Model: Jumpy
Materiaal: Aluminium
Hoogte voertuig: H1
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Hoogte voertuig
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Citroën Jumpy 2024

Trap Citroën Jumpy

Voor professionele toepassingen is het vaak noodzakelijk om snel en veilig toegang te krijgen tot het dak van een bedrijfswagen of de imperiaal. Een vaste ladder biedt hierbij de ideale oplossing. De ladder combineert duurzaamheid met gebruiksgemak en is speciaal ontworpen voor montage aan de achterzijde van jouw Citroën Jumpy. De montage is afhankelijk van het type achterdeur, zodat stabiliteit en functionaliteit altijd gegarandeerd zijn.

Kenmerken:

  • Bevestiging op de scharnieren bij 180° openslaande deuren
  • Bevestiging rechtstreeks op het deurpaneel bij 270° openslaande deuren
  • Aantal sporten is afgestemd op de hoogte van de Citroën Jumpy
  • Antislip-sporten zorgen voor maximale grip
  • Compact en doordacht ontwerp: bedekt nooit het kenteken of de achterlichten
  • Speciaal ontworpen voor de Citroën Jumpy voor naadloze integratie met het design

Montage Citroën Jumpy trap

Heb je geen tijd of middelen om de ladder zelf te monteren? Geen probleem! Wij bieden een professionele montageservice aan. Onze ervaren monteurs zorgen voor een vakkundige en veilige installatie van de ladder op jouw bedrijfswagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een afspraak te maken.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Jumpy 2024 - Heden
  L1L2L3
AWielbasis (mm)292532753275
BLengte overhang (mm)8038031153
CTotale lengte (mm)460649565308
DLengte laadruim (mm)216225122862
EBreedte laadruim (mm)162816281628
FBreedte tussen wielkasten (mm)125812581258
GHoogte laadruimte (mm)139713971397
HVoertuig hoogte (mm)190519301935