Trap Aluminium Fiat E-Scudo 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1979/image_1920?unique=a4ab957 InStock

EAN:

€ 363,69 excl. BTW
€ 385,68 incl. BTW 363.69 EUR € 363,69 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Fiat
Model: E-Scudo
Materiaal: Aluminium
Hoogte voertuig: H1
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Hoogte voertuig
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Fiat E-Scudo 2022

Trap Fiat E-Scudo

Voor professionele toepassingen is het vaak noodzakelijk om snel en veilig toegang te krijgen tot het dak van een bedrijfswagen of de imperiaal. Een vaste ladder biedt hierbij de ideale oplossing. De ladder combineert duurzaamheid met gebruiksgemak en is speciaal ontworpen voor montage aan de achterzijde van jouw Fiat E-Scudo. De montage is afhankelijk van het type achterdeur, zodat stabiliteit en functionaliteit altijd gegarandeerd zijn.

Kenmerken:

  • Bevestiging op de scharnieren bij 180° openslaande deuren
  • Bevestiging rechtstreeks op het deurpaneel bij 270° openslaande deuren
  • Aantal sporten is afgestemd op de hoogte van de Fiat E-Scudo
  • Antislip-sporten zorgen voor maximale grip
  • Compact en doordacht ontwerp: bedekt nooit het kenteken of de achterlichten
  • Speciaal ontworpen voor de Fiat E-Scudo voor naadloze integratie met het design

Montage Fiat E-Scudo trap

Heb je geen tijd of middelen om de ladder zelf te monteren? Geen probleem! Wij bieden een professionele montageservice aan. Onze ervaren monteurs zorgen voor een vakkundige en veilige installatie van de ladder op jouw bedrijfswagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een afspraak te maken.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

e-Scudo 2022 - Heden
  L2L3
AWielbasis (mm)32753275
BLengte overhang (mm)8031153
CTotale lengte (mm)49565308
DLengte laadruim (mm)25122862
EBreedte laadruim (mm)16281628
FBreedte tussen wielkasten (mm)12581258
GHoogte laadruimte (mm)13971397
HVoertuig hoogte (mm)19301935