Trap Aluminium Fiat Talento 2016 - 2020

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/212/image_1920?unique=37918bc InStock

EAN:

€ 318,15 excl. BTW
€ 384,96 incl. BTW 318.15000000000003 EUR € 318,15 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Fiat
Model: Talento
Materiaal: Aluminium
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Hoogte voertuig
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Fiat Talento 2016 2020

Trap Fiat Talento

Voor professionele toepassingen is het vaak noodzakelijk om snel en veilig toegang te krijgen tot het dak van een bedrijfswagen of de imperiaal. Een vaste ladder biedt hierbij de ideale oplossing. De ladder combineert duurzaamheid met gebruiksgemak en is speciaal ontworpen voor montage aan de achterzijde van jouw Fiat Talento. De montage is afhankelijk van het type achterdeur, zodat stabiliteit en functionaliteit altijd gegarandeerd zijn.

Kenmerken:

  • Bevestiging op de scharnieren bij 180° openslaande deuren
  • Bevestiging rechtstreeks op het deurpaneel bij 270° openslaande deuren
  • Aantal sporten is afgestemd op de hoogte van de Fiat Talento
  • Antislip-sporten zorgen voor maximale grip
  • Compact en doordacht ontwerp: bedekt nooit het kenteken of de achterlichten
  • Speciaal ontworpen voor de Fiat Talento voor naadloze integratie met het design

Montage Fiat Talento trap

Heb je geen tijd of middelen om de ladder zelf te monteren? Geen probleem! Wij bieden een professionele montageservice aan. Onze ervaren monteurs zorgen voor een vakkundige en veilige installatie van de ladder op jouw bedrijfswagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een afspraak te maken.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Talento 2016 - 2020
  L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3098309834983498
BLengte overhang (mm)968968968968
CTotale lengte (mm)4999499953995399
DLengte laadruim (mm)2207220726072607
EBreedte laadruim (mm)1662166216621662
FBreedte tussen wielkasten (mm)1268126812681268
GHoogte laadruimte (mm)1387189813871898
HVoertuig hoogte (mm)1971249319712493