Trap Aluminium Volkswagen T6 2015 - 2019

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/6725/image_1920?unique=fdf4803 InStock

EAN:

€ 284,03 excl. BTW
€ 343,68 incl. BTW 284.03000000000003 EUR € 284,03 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Volkswagen
Model: T6
Materiaal: Aluminium
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Hoogte voertuig
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie:

  • Bevestiging aan de scharnieren niet mogelijk. Deze trap wordt rechtstreeks op het deurpaneel gemonteerd.
Merk Type Vanaf Tot
Volkswagen T6 2015 2019

Trap Volkswagen T6

Voor professionele toepassingen is het vaak noodzakelijk om snel en veilig toegang te krijgen tot het dak van een bedrijfswagen of de imperiaal. Een vaste ladder biedt hierbij de ideale oplossing. De ladder combineert duurzaamheid met gebruiksgemak en is speciaal ontworpen voor montage aan de achterzijde van jouw Volkswagen T6. De montage is afhankelijk van het type achterdeur, zodat stabiliteit en functionaliteit altijd gegarandeerd zijn.

Kenmerken:

  • Bevestiging op de scharnieren bij 180° openslaande deuren
  • Bevestiging rechtstreeks op het deurpaneel bij 270° openslaande deuren
  • Aantal sporten is afgestemd op de hoogte van de Volkswagen T6
  • Antislip-sporten zorgen voor maximale grip
  • Compact en doordacht ontwerp: bedekt nooit het kenteken of de achterlichten
  • Speciaal ontworpen voor de Volkswagen T6 voor naadloze integratie met het design

Montage Volkswagen T6 trap

Heb je geen tijd of middelen om de ladder zelf te monteren? Geen probleem! Wij bieden een professionele montageservice aan. Onze ervaren monteurs zorgen voor een vakkundige en veilige installatie van de ladder op jouw bedrijfswagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een afspraak te maken.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

T6 Transporter 2015 - 2019
  L1H1L2H1L2H2
AWielbasis (mm)300034003400
BLengte overhang (mm)993993993
CTotale lengte (mm)490453045304
DLengte laadruim (mm)257228722872
EBreedte laadruim (mm)170017001700
FBreedte tussen wielkasten (mm)124412441244
GHoogte laadruimte (mm)141014101940
HVoertuig hoogte (mm)199019902477