Trap Ford E-Transit 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2825/image_1920?unique=0ea4935 InStock

EAN:

€ 382,20 excl. BTW
€ 462,46 incl. BTW 382.2 EUR € 382,20 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: E-Transit 2T
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Hoogte voertuig
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford E-Transit 2T 2022

Trap Ford E-Transit 2T

Voor professionele toepassingen is het vaak noodzakelijk om snel en veilig toegang te krijgen tot het dak van een bedrijfswagen of de imperiaal. Een vaste ladder biedt hierbij de ideale oplossing. De ladder combineert duurzaamheid met gebruiksgemak en is speciaal ontworpen voor montage aan de achterzijde van jouw Ford E-Transit 2T. De montage is afhankelijk van het type achterdeur, zodat stabiliteit en functionaliteit altijd gegarandeerd zijn.

Kenmerken:

  • Bevestiging op de scharnieren bij 180° openslaande deuren
  • Bevestiging rechtstreeks op het deurpaneel bij 270° openslaande deuren
  • Aantal sporten is afgestemd op de hoogte van de Ford E-Transit 2T
  • Antislip-sporten zorgen voor maximale grip
  • Compact en doordacht ontwerp: bedekt nooit het kenteken of de achterlichten
  • Speciaal ontworpen voor de Ford E-Transit 2T voor naadloze integratie met het design

Montage Ford E-Transit 2T trap

Heb je geen tijd of middelen om de ladder zelf te monteren? Geen probleem! Wij bieden een professionele montageservice aan. Onze ervaren monteurs zorgen voor een vakkundige en veilige installatie van de ladder op jouw bedrijfswagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een afspraak te maken.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford E-Transit 2022 - Heden
  L2H2 RWDAWDL2H3 RWDAWDL3H2 RWDAWD
AWielbasis (mm)333033303750
BLengte overhang (mm)120812081208
CTotale lengte (mm)553155315981
DLengte laadruim (mm)304430443494
EBreedte laadruim (mm)178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392
GHoogte laadruimte (mm)178620251786
HVoertuig hoogte (mm)254227812543
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)37503750 
BLengte overhang (mm)12081931 
CTotale lengte (mm)59816704 
DLengte laadruim (mm)34944217 
EBreedte laadruim (mm)17841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)13921392 
GHoogte laadruimte (mm)20252025 
HVoertuig hoogte (mm)27822790 

RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht