Trap RVS Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/528/image_1920?unique=78cd261 InStock

EAN:

€ 435,91 excl. BTW
€ 527,45 incl. BTW 435.91 EUR € 435,91 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: RVS
Kleur: Mat geborsteld
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Hoogte voertuig
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie

  • Deze deur kan 270 graden draaien. U dient zelf een voorziening te treffen om doorslaan tegen de carrosserie te voorkomen. Dit is mogelijk met artikel DOP-270!
  • Deze trap wordt op de deur gemonteerd en niet op de scharnieren.
Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Trap Mercedes Sprinter

Voor professionele toepassingen is het vaak noodzakelijk om snel en veilig toegang te krijgen tot het dak van een bedrijfswagen of de imperiaal. Een vaste ladder biedt hierbij de ideale oplossing. De ladder combineert duurzaamheid met gebruiksgemak en is speciaal ontworpen voor montage aan de achterzijde van jouw Mercedes Sprinter. De montage is afhankelijk van het type achterdeur, zodat stabiliteit en functionaliteit altijd gegarandeerd zijn.

Kenmerken:

  • Bevestiging op de scharnieren bij 180° openslaande deuren
  • Bevestiging rechtstreeks op het deurpaneel bij 270° openslaande deuren
  • Aantal sporten is afgestemd op de hoogte van de Mercedes Sprinter
  • Antislip-sporten zorgen voor maximale grip
  • Compact en doordacht ontwerp: bedekt nooit het kenteken of de achterlichten
  • Speciaal ontworpen voor de Mercedes Sprinter voor naadloze integratie met het design

Montage Mercedes Sprinter trap

Heb je geen tijd of middelen om de ladder zelf te monteren? Geen probleem! Wij bieden een professionele montageservice aan. Onze ervaren monteurs zorgen voor een vakkundige en veilige installatie van de ladder op jouw bedrijfswagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een afspraak te maken.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825