Velgenset RUUUD Namur 18 inch Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/5008/image_1920?unique=c4e69cd InStock

EAN:

€ 2.348,66 excl. BTW
€ 2.281,89 incl. BTW 2348.66 EUR € 2.348,66 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: Aluminium
Kleur: Zwart
Uitvoering: Road
  • Merk
  • Model
  • Bandenmerk
  • Seizoen
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Keuze
  • Bandenmaat

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Velgen Mercedes Sprinter

Geef de Mercedes Sprinter een premium en sportieve uitstraling met een hoogwaardige wielset. De set bestaat uit vier verzwaarde velgen, compleet met banden. Selecteer eenvoudig de gewenste band via het filtersysteem. Staat de gewenste band er niet bij? Neem dan contact met ons op, we kunnen meer banden leveren dan we standaard in het assortiment wielsets tonen.

Specificaties

Velgen details:

  • Merk: Ruuud
  • Model: Namur
  • Maat: 18 inch 8J
  • Steek: 6x130
  • ET waarde: 45
  • Materiaal: Aluminium
  • Kleur: Gloss black
  • Max. Draaglast: 1215 kg

Banden details:

All-season Continental

  • Merk: Continental
  • Type: VancoCamper
  • Seizoen: All-season (3PMSF)
  • Bandenmaat: 255/55 R18
  • Draagvermogen: 120 ( max. 1400kg per band )
  • Snelheidsindex: R ( max. 170km/h )
  • Brandstofefficiëntie: C
  • Grip op nat wegdek: A
  • Rolgeluid in dB: 73 dB
  • Runflat: Nee
  • EAN: 4019238804669

All-season Continental

  • Merk: Continental
  • Type: Vancontact A/S Ultra
  • Seizoen: All-season 3PMSF
  • Bandenmaat: 235/55 R18
  • Draagvermogen: 118 ( max. 1320kg per band )
  • Snelheidsindex: R ( max. 170 km/h )
  • Brandstofefficiëntie: B
  • Grip op nat wegdek: B
  • Rolgeluid in dB: 72 dB
  • Runflat: Nee
  • EAN: 4019238285673

Zomerband Nankang

  • Merk: Nankang
  • Type: CW-20
  • Seizoen: Zomer
  • Bandenmaat: 235/55 R18
  • Draagvermogen: 117( max. 1285 kg per band )
  • Snelheidsindex: R ( max. 170km/h )
  • Brandstofefficiëntie: C
  • Grip op nat wegdek: C
  • Rolgeluid in dB: 72 dB
  • Runflat: Nee
  • EAN: 4718022005175

De voordelen op een rij

  • Versterkt de professionele uitstraling van de Mercedes Sprinter.
  • Door de 18 inch velgen geeft de wielset extra body aan de bestelwagen.
  • Perfecte pasvorm.
  • Gebalanceerd geleverd.
  • Compleet geleverd met centercaps en wielbouten.

Wielset monteren

Wielsets zijn direct na levering te monteren op de Mercedes Sprinter door de bijgeleverde wielbouten en centercaps.

Liever de velgen bij ons laten monteren? Dat is geen probleem! Onze technici monteren de wielset graag onder de bedrijfswagen. Maak een afspraak met een van onze medewerkers.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825