Voorspoiler Ford Transit 2014-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1693/image_1920?unique=3266ba1 InStock

EAN: 7434950653611

€ 162,33 excl. BTW
€ 196,42 incl. BTW 162.33 EUR € 162,33 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Materiaal: Kunststof
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie Alleen voor bouwjaar 2018-Heden

Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2014 2024

Voorspoiler Ford Transit 2T

Geef je Ford Transit 2T een sportieve en stoere uitstraling met deze perfect passende voorspoiler. Het ontwerp sluit precies aan op de lijnen van het voertuig en zorgt voor een sportieve look zonder het originele design te verstoren.

Hoogwaardige kwaliteit

Deze voorspoiler is gemaakt van sterk ABS-kunststof: licht van gewicht, duurzaam en bestand tegen dagelijks gebruik. De voorspoiler wordt geleverd in hoogglans zwart en is direct klaar voor montage.

Let op bij drempels en stoepranden – de voorkant van de bus wordt iets lager, dus voorzichtigheid voorkomt schade.

Waarom kiezen voor deze voorspoiler?

  • Sportieve, strakke uitstraling
  • Gemaakt van stevig ABS-kunststof
  • Past perfect op de originele bumper
  • Montage is eenvoudig zelf te doen

Montage

De voorspoiler wordt geleverd met het benodigde montagemateriaal. Dankzij de nauwkeurige pasvorm is de montage eenvoudig zelf uit te voeren.
Liever laten monteren? Dat kan in onze werkplaats – wij monteren de voorspoiler vakkundig terwijl je wacht. De gemiddelde montagetijd bedraagt ongeveer 20 - 30 minuten.

Geschikt voor

Deze voorspoiler is specifiek ontworpen voor de Ford Transit 2T.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2014 - 2024
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht