Voorspoiler Ruuud Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/6200/image_1920?unique=b63e88a InStock

EAN: 6097255920997

€ 287,04 excl. BTW
€ 347,32 incl. BTW 287.04 EUR € 287,04 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: Kunststof
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Voorspoiler Mercedes Sprinter

Geef je Mercedes Sprinter een sportieve en stoere uitstraling met deze perfect passende voorspoiler. Het ontwerp sluit precies aan op de lijnen van het voertuig en zorgt voor een sportieve look zonder het originele design te verstoren.

Hoogwaardige kwaliteit

Deze voorspoiler is gemaakt van sterk ABS-kunststof: licht van gewicht, duurzaam en bestand tegen dagelijks gebruik. De voorspoiler wordt geleverd in hoogglans zwart en is direct klaar voor montage.

Let op bij drempels en stoepranden – de voorkant van de bus wordt iets lager, dus voorzichtigheid voorkomt schade.

Waarom kiezen voor deze voorspoiler?

  • Sportieve, strakke uitstraling
  • Gemaakt van stevig ABS-kunststof
  • Past perfect op de originele bumper
  • Montage is eenvoudig zelf te doen

Montage

De voorspoiler wordt geleverd met het benodigde montagemateriaal. Dankzij de nauwkeurige pasvorm is de montage eenvoudig zelf uit te voeren.
Liever laten monteren? Dat kan in onze werkplaats – wij monteren de voorspoiler vakkundig terwijl je wacht. De gemiddelde montagetijd bedraagt ongeveer 20 - 30 minuten.

Geschikt voor

Deze voorspoiler is specifiek ontworpen voor de Mercedes Sprinter.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825