Zijwindschermen Citroën Jumper 2006-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/867/image_1920?unique=10fd0b3 InStock

EAN: 6097257046053

€ 61,45 excl. BTW
€ 74,35 incl. BTW 61.45 EUR € 61,45 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Citroën
Model: Jumper
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Citroën Jumper 2006 2024

Zijwindscherm Citroën Jumper

De zijwindschermen van Orion Automotive houden de zon tegen en voorkomen windgeruis en regeninslag bij het rijden met een gedeeltelijk geopende zijruit. Bestand tegen alle weersomstandigheden dragen de windschermen het hele jaar bij aan het rijcomfort. De zijwindschermen hebben een perfecte pasvorm voor de Citroën Jumper omdat ze per type bus op maat ontwikkeld worden. Dit maakt dat de zijwindschermen een mooie en functionele upgrade bieden voor jouw Citroën Jumper.

Citroën Jumper zijwindscherm in top kwaliteit

Onze zijwindschermen worden gegoten uit hoogwaardig waterdicht acrylglas. Dit materiaal zorgt ervoor dat de zijwindschermen stevig, maar genoeg flexibel zijn om ze te kunnen monteren. Elk type bedrijfswagen heeft een unieke mal waardoor de zijwindschermen altijd perfect passen.

Voordelen van de Citroën Jumper zijwindschermen

  • Perfecte pasvorm voor de Citroën Jumper.
  • Voorkomt windgeruis en inslaande regen.
  • Houdt zonlicht tegen.
  • Hoge kwaliteit acrylglas.
  • Eenvoudige montage.

Zijwindscherm monteren

De windschermen voor de zijportieren van de Citroën Jumper worden gemonteerd in het originele raamrubber. Met stalen clips worden de zijwindschermen gefixeerd. Tip: maak voor de montage het raamrubber goed schoon.

Laat je de montage liever aan professionals over? Maak een montageafspraak zodat onze monteurs in Veghel ze voor je kunnen monteren.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Jumper 2006 - 2024
  L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3000300034503450
BLengte overhang (mm)1015101510151015
CTotale lengte (mm)4963496354135413
DLengte laadruim (mm)2670267031203120
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1662193216621932
HVoertuig hoogte (mm)2254252222542522
 
  L3H2L3H3L4H2L4H3
AWielbasis (mm)4035403540354035
BLengte overhang (mm)1015101513801380
CTotale lengte (mm)5998599863636363
DLengte laadruim (mm)3705370540704070
EBreedte laadruim (mm)1870187018701870
FBreedte tussen wielkasten (mm)1422142214221422
GHoogte laadruimte (mm)1932216819322168
HVoertuig hoogte (mm)2522276025222760