Zijwindschermen Ford E-Transit 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2827/image_1920?unique=c80bfdc InStock

EAN: 7434957081004

€ 61,45 excl. BTW
€ 74,35 incl. BTW 61.45 EUR € 61,45 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: E-Transit 2T
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford E-Transit 2T 2022

Zijwindscherm Ford E-Transit 2T

De zijwindschermen van Orion Automotive houden de zon tegen en voorkomen windgeruis en regeninslag bij het rijden met een gedeeltelijk geopende zijruit. Bestand tegen alle weersomstandigheden dragen de windschermen het hele jaar bij aan het rijcomfort. De zijwindschermen hebben een perfecte pasvorm voor de Ford E-Transit 2T omdat ze per type bus op maat ontwikkeld worden. Dit maakt dat de zijwindschermen een mooie en functionele upgrade bieden voor jouw Ford E-Transit 2T.

Ford E-Transit 2T zijwindscherm in top kwaliteit

Onze zijwindschermen worden gegoten uit hoogwaardig waterdicht acrylglas. Dit materiaal zorgt ervoor dat de zijwindschermen stevig, maar genoeg flexibel zijn om ze te kunnen monteren. Elk type bedrijfswagen heeft een unieke mal waardoor de zijwindschermen altijd perfect passen.

Voordelen van de Ford E-Transit 2T zijwindschermen

  • Perfecte pasvorm voor de Ford E-Transit 2T.
  • Voorkomt windgeruis en inslaande regen.
  • Houdt zonlicht tegen.
  • Hoge kwaliteit acrylglas.
  • Eenvoudige montage.

Zijwindscherm monteren

De windschermen voor de zijportieren van de Ford E-Transit 2T worden gemonteerd in het originele raamrubber. Met stalen clips worden de zijwindschermen gefixeerd. Tip: maak voor de montage het raamrubber goed schoon.

Laat je de montage liever aan professionals over? Maak een montageafspraak zodat onze monteurs in Veghel ze voor je kunnen monteren.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford E-Transit 2022 - Heden
  L2H2 RWDAWDL2H3 RWDAWDL3H2 RWDAWD
AWielbasis (mm)333033303750
BLengte overhang (mm)120812081208
CTotale lengte (mm)553155315981
DLengte laadruim (mm)304430443494
EBreedte laadruim (mm)178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392
GHoogte laadruimte (mm)178620251786
HVoertuig hoogte (mm)254227812543
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)37503750 
BLengte overhang (mm)12081931 
CTotale lengte (mm)59816704 
DLengte laadruim (mm)34944217 
EBreedte laadruim (mm)17841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)13921392 
GHoogte laadruimte (mm)20252025 
HVoertuig hoogte (mm)27822790 

RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht