Zijwindschermen Iveco Daily 2014-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/471/image_1920?unique=9faf8af InStock

EAN: 7434949778752

€ 61,45 excl. BTW
€ 74,35 incl. BTW 61.45 EUR € 61,45 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Iveco
Model: Daily
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie De getoonde afbeelding is ter indicatie!

Merk Type Vanaf Tot
Iveco Daily 2014 2024

Zijwindscherm Iveco Daily

De zijwindschermen van Orion Automotive houden de zon tegen en voorkomen windgeruis en regeninslag bij het rijden met een gedeeltelijk geopende zijruit. Bestand tegen alle weersomstandigheden dragen de windschermen het hele jaar bij aan het rijcomfort. De zijwindschermen hebben een perfecte pasvorm voor de Iveco Daily omdat ze per type bus op maat ontwikkeld worden. Dit maakt dat de zijwindschermen een mooie en functionele upgrade bieden voor jouw Iveco Daily.

Iveco Daily zijwindscherm in top kwaliteit

Onze zijwindschermen worden gegoten uit hoogwaardig waterdicht acrylglas. Dit materiaal zorgt ervoor dat de zijwindschermen stevig, maar genoeg flexibel zijn om ze te kunnen monteren. Elk type bedrijfswagen heeft een unieke mal waardoor de zijwindschermen altijd perfect passen.

Voordelen van de Iveco Daily zijwindschermen

  • Perfecte pasvorm voor de Iveco Daily.
  • Voorkomt windgeruis en inslaande regen.
  • Houdt zonlicht tegen.
  • Hoge kwaliteit acrylglas.
  • Eenvoudige montage.

Zijwindscherm monteren

De windschermen voor de zijportieren van de Iveco Daily worden gemonteerd in het originele raamrubber. Met stalen clips worden de zijwindschermen gefixeerd. Tip: maak voor de montage het raamrubber goed schoon.

Laat je de montage liever aan professionals over? Maak een montageafspraak zodat onze monteurs in Veghel ze voor je kunnen monteren.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Daily 2014 - 2024
  L1H1L2H1L2H2
AWielbasis (mm)300035203520
BLengte overhang (mm)114111411141
CTotale lengte (mm)508056005600
DLengte laadruim (mm)261031303130
EBreedte laadruim (mm)180018001800
FBreedte tussen wielkasten (mm)131713171317
GHoogte laadruimte (mm)154515451900
HVoertuig hoogte (mm)200020002580
 
  L3H2L3H3L4H2
AWielbasis (mm)352035204100
BLengte overhang (mm)152015202126
CTotale lengte (mm)600060007170
DLengte laadruim (mm)354035404680
EBreedte laadruim (mm)180018001800
FBreedte tussen wielkasten (mm)131713171317
GHoogte laadruimte (mm)190021001900
HVoertuig hoogte (mm)258027802580
 
  L4H3L5H2L5H3
AWielbasis (mm)410041004100
BLengte overhang (mm)212624992499
CTotale lengte (mm)717075407540
DLengte laadruim (mm)468051255125
EBreedte laadruim (mm)180018001800
FBreedte tussen wielkasten (mm)131713171317
GHoogte laadruimte (mm)210019002100
HVoertuig hoogte (mm)278025802780