Zijwindschermen Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/534/image_1920?unique=9820291 InStock

EAN: 7434955471432

€ 61,45 excl. BTW
€ 74,35 incl. BTW 61.45 EUR € 61,45 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie De getoonde afbeelding is ter indicatie!

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Zijwindscherm Mercedes Sprinter

De zijwindschermen van Orion Automotive houden de zon tegen en voorkomen windgeruis en regeninslag bij het rijden met een gedeeltelijk geopende zijruit. Bestand tegen alle weersomstandigheden dragen de windschermen het hele jaar bij aan het rijcomfort. De zijwindschermen hebben een perfecte pasvorm voor de Mercedes Sprinter omdat ze per type bus op maat ontwikkeld worden. Dit maakt dat de zijwindschermen een mooie en functionele upgrade bieden voor jouw Mercedes Sprinter.

Mercedes Sprinter zijwindscherm in top kwaliteit

Onze zijwindschermen worden gegoten uit hoogwaardig waterdicht acrylglas. Dit materiaal zorgt ervoor dat de zijwindschermen stevig, maar genoeg flexibel zijn om ze te kunnen monteren. Elk type bedrijfswagen heeft een unieke mal waardoor de zijwindschermen altijd perfect passen.

Voordelen van de Mercedes Sprinter zijwindschermen

  • Perfecte pasvorm voor de Mercedes Sprinter.
  • Voorkomt windgeruis en inslaande regen.
  • Houdt zonlicht tegen.
  • Hoge kwaliteit acrylglas.
  • Eenvoudige montage.

Zijwindscherm monteren

De windschermen voor de zijportieren van de Mercedes Sprinter worden gemonteerd in het originele raamrubber. Met stalen clips worden de zijwindschermen gefixeerd. Tip: maak voor de montage het raamrubber goed schoon.

Laat je de montage liever aan professionals over? Maak een montageafspraak zodat onze monteurs in Veghel ze voor je kunnen monteren.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825