Zijwindschermen Nissan NV300 2016 - 2022

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/235/image_1920?unique=6bab7df InStock

EAN: 7434954735719

€ 61,45 excl. BTW
€ 74,35 incl. BTW 61.45 EUR € 61,45 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Nissan
Model: NV300
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie De getoonde afbeelding is ter indicatie!

Merk Type Vanaf Tot
Nissan NV300 2016 2022

Zijwindscherm Nissan NV300

De zijwindschermen van Orion Automotive houden de zon tegen en voorkomen windgeruis en regeninslag bij het rijden met een gedeeltelijk geopende zijruit. Bestand tegen alle weersomstandigheden dragen de windschermen het hele jaar bij aan het rijcomfort. De zijwindschermen hebben een perfecte pasvorm voor de Nissan NV300 omdat ze per type bus op maat ontwikkeld worden. Dit maakt dat de zijwindschermen een mooie en functionele upgrade bieden voor jouw Nissan NV300.

Nissan NV300 zijwindscherm in top kwaliteit

Onze zijwindschermen worden gegoten uit hoogwaardig waterdicht acrylglas. Dit materiaal zorgt ervoor dat de zijwindschermen stevig, maar genoeg flexibel zijn om ze te kunnen monteren. Elk type bedrijfswagen heeft een unieke mal waardoor de zijwindschermen altijd perfect passen.

Voordelen van de Nissan NV300 zijwindschermen

  • Perfecte pasvorm voor de Nissan NV300.
  • Voorkomt windgeruis en inslaande regen.
  • Houdt zonlicht tegen.
  • Hoge kwaliteit acrylglas.
  • Eenvoudige montage.

Zijwindscherm monteren

De windschermen voor de zijportieren van de Nissan NV300 worden gemonteerd in het originele raamrubber. Met stalen clips worden de zijwindschermen gefixeerd. Tip: maak voor de montage het raamrubber goed schoon.

Laat je de montage liever aan professionals over? Maak een montageafspraak zodat onze monteurs in Veghel ze voor je kunnen monteren.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

NV300 2016 - 2022
   L1H1 L1H2 L2H1 L2H2
AWielbasis (mm) 3098309834983498
BLengte overhang (mm) 968968968968
CTotale lengte (mm) 4999499953995399
DLengte laadruim (mm) 2537253729372937
EBreedte laadruim (mm) 1662166216621662
FBreedte tussen wielkasten (mm) 1268126812681268
GHoogte laadruimte (mm) 1387189813871898
HVoertuig hoogte (mm) 1971249319712493