Zijwindschermen Volkswagen T5 2003 - 2015

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1091/image_1920?unique=c09732f InStock

EAN: 6097244470472

€ 61,45 excl. BTW
€ 74,35 incl. BTW 61.45 EUR € 61,45 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Volkswagen
Model: T5
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie De getoonde afbeelding is ter indicatie!

Merk Type Vanaf Tot
Volkswagen T5 2003 2015

Zijwindscherm Volkswagen T5

De zijwindschermen van Orion Automotive houden de zon tegen en voorkomen windgeruis en regeninslag bij het rijden met een gedeeltelijk geopende zijruit. Bestand tegen alle weersomstandigheden dragen de windschermen het hele jaar bij aan het rijcomfort. De zijwindschermen hebben een perfecte pasvorm voor de Volkswagen T5 omdat ze per type bus op maat ontwikkeld worden. Dit maakt dat de zijwindschermen een mooie en functionele upgrade bieden voor jouw Volkswagen T5.

Volkswagen T5 zijwindscherm in top kwaliteit

Onze zijwindschermen worden gegoten uit hoogwaardig waterdicht acrylglas. Dit materiaal zorgt ervoor dat de zijwindschermen stevig, maar genoeg flexibel zijn om ze te kunnen monteren. Elk type bedrijfswagen heeft een unieke mal waardoor de zijwindschermen altijd perfect passen.

Voordelen van de Volkswagen T5 zijwindschermen

  • Perfecte pasvorm voor de Volkswagen T5.
  • Voorkomt windgeruis en inslaande regen.
  • Houdt zonlicht tegen.
  • Hoge kwaliteit acrylglas.
  • Eenvoudige montage.

Zijwindscherm monteren

De windschermen voor de zijportieren van de Volkswagen T5 worden gemonteerd in het originele raamrubber. Met stalen clips worden de zijwindschermen gefixeerd. Tip: maak voor de montage het raamrubber goed schoon.

Laat je de montage liever aan professionals over? Maak een montageafspraak zodat onze monteurs in Veghel ze voor je kunnen monteren.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

T5 Transporter 2003 - 2015
  L1H1L2H1L2H2
AWielbasis (mm)300034003400
BLengte overhang (mm)993993993
CTotale lengte (mm)490453045304
DLengte laadruim (mm)257228722872
EBreedte laadruim (mm)170017001700
FBreedte tussen wielkasten (mm)124412441244
GHoogte laadruimte (mm)141014101940
HVoertuig hoogte (mm)199019902477