Zonneklep Ford Transit 2024+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/5222/image_1920?unique=afd223f InStock

EAN: 6097249679610

€ 373,26 excl. BTW
€ 451,64 incl. BTW 373.26 EUR € 373,26 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie

  • De snelheidslimiet voor het voertuig met de zonneklep gemonteerd is 130KM/u. Als u voortdurend sneller dan 130 km/u rijdt, kan de visor afbreken!
  • Montage van een zonneklep kan de werking van een (in de voorruit geplaatste) regen- en/of lichtsensor beïnvloeden.
Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2024

Zonneklep Ford Transit 2T

Een laagstaande zon kan fel schijnen waardoor het zicht op de weg verslechtert. Een zonneklep houdt de felle zon buiten de cabine zodat je niet verblind wordt. Zo rijd je een stuk veiliger en zelfverzekerder rond. De zonneklep geeft jouw Ford Transit 2T een stoere uitstraling. Een mooie combinatie van stijl en functionaliteit!

Ford Transit 2T zonneklep van kwaliteit

Onze zonnekleppen zijn vervaardigd uit acrylaat. Hij is doorzichtig en heeft een smoke kleur (anthraciet). De zonneklep houdt hiermee de zon tegen maar blokkeert je zicht niet. De vorm van de zonneklep is ontwikkeld om windgeruis tegen te gaan. Hij bolt met de voorruit mee en volgt hierdoor de belijning van je Ford Transit 2T. Het acrylaat is eenvoudig schoon te maken met een glasreiniger.

Voordelen van de Ford Transit 2T zonneklep

  • Perfect passend voor de Ford Transit 2T.
  • Houdt de felle zon buiten de cabine.
  • Doorzichtig voor beter zicht.
  • Uniek design.
  • Voorkomt windgeruis.

Aandachtspunten

  • Zonneklep kan breken bij langdurig harder rijden dan 130 km/u.
  • Bij montage moet er geboord worden in de Ford Transit 2T.

Zonneklep bus monteren

De zonneklep wordt op de voorruitstijl van de Ford Transit 2T gemonteerd. Omdat het voor montage noodzakelijk is om te boren, is het belangrijk om voor montage de montagepunten goed uit te meten. De bijgeleverde handleiding geeft stap voor stap uitleg over de montage.

Besteed je de montage liever uit aan onze professionals? Geen probleem, maak een montage afspraak. Onze monteurs in Veghel staan voor je klaar.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2024 - Heden
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht