Zonneklep Iveco Daily 2014-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/472/image_1920?unique=bb71391 InStock

EAN: 7434945270243

€ 373,26 excl. BTW
€ 451,64 incl. BTW 373.26 EUR € 373,26 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Iveco
Model: Daily
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie

  • De snelheidslimiet voor het voertuig met de zonneklep gemonteerd is 130KM/u. Als u langdurig sneller dan 130 km/u rijdt, kan de visor afbreken!
  • Montage van een zonneklep kan de werking van een (in de voorruit geplaatste) regen- en/of lichtsensor beïnvloeden.
Merk Type Vanaf Tot
Iveco Daily 2014 2024

Zonneklep Iveco Daily

Een laagstaande zon kan fel schijnen waardoor het zicht op de weg verslechtert. Een zonneklep houdt de felle zon buiten de cabine zodat je niet verblind wordt. Zo rijd je een stuk veiliger en zelfverzekerder rond. De zonneklep geeft jouw Iveco Daily een stoere uitstraling. Een mooie combinatie van stijl en functionaliteit!

Iveco Daily zonneklep van kwaliteit

Onze zonnekleppen zijn vervaardigd uit acrylaat. Hij is doorzichtig en heeft een smoke kleur (anthraciet). De zonneklep houdt hiermee de zon tegen maar blokkeert je zicht niet. De vorm van de zonneklep is ontwikkeld om windgeruis tegen te gaan. Hij bolt met de voorruit mee en volgt hierdoor de belijning van je Iveco Daily. Het acrylaat is eenvoudig schoon te maken met een glasreiniger.

Voordelen van de Iveco Daily zonneklep

  • Perfect passend voor de Iveco Daily.
  • Houdt de felle zon buiten de cabine.
  • Doorzichtig voor beter zicht.
  • Uniek design.
  • Voorkomt windgeruis.

Aandachtspunten

  • Zonneklep kan breken bij langdurig harder rijden dan 130 km/u.
  • Bij montage moet er geboord worden in de Iveco Daily.

Zonneklep bus monteren

De zonneklep wordt op de voorruitstijl van de Iveco Daily gemonteerd. Omdat het voor montage noodzakelijk is om te boren, is het belangrijk om voor montage de montagepunten goed uit te meten. De bijgeleverde handleiding geeft stap voor stap uitleg over de montage.

Besteed je de montage liever uit aan onze professionals? Geen probleem, maak een montage afspraak. Onze monteurs in Veghel staan voor je klaar.


Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Daily 2014 - 2024
  L1H1L2H1L2H2
AWielbasis (mm)300035203520
BLengte overhang (mm)114111411141
CTotale lengte (mm)508056005600
DLengte laadruim (mm)261031303130
EBreedte laadruim (mm)180018001800
FBreedte tussen wielkasten (mm)131713171317
GHoogte laadruimte (mm)154515451900
HVoertuig hoogte (mm)200020002580
 
  L3H2L3H3L4H2
AWielbasis (mm)352035204100
BLengte overhang (mm)152015202126
CTotale lengte (mm)600060007170
DLengte laadruim (mm)354035404680
EBreedte laadruim (mm)180018001800
FBreedte tussen wielkasten (mm)131713171317
GHoogte laadruimte (mm)190021001900
HVoertuig hoogte (mm)258027802580
 
  L4H3L5H2L5H3
AWielbasis (mm)410041004100
BLengte overhang (mm)212624992499
CTotale lengte (mm)717075407540
DLengte laadruim (mm)468051255125
EBreedte laadruim (mm)180018001800
FBreedte tussen wielkasten (mm)131713171317
GHoogte laadruimte (mm)210019002100
HVoertuig hoogte (mm)278025802780