Achteropstap Ford Transit 2014-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1662/image_1920?unique=de3b604 InStock

EAN:

€ 378,37 excl. BTW
€ 457,83 incl. BTW 378.37 EUR € 378,37 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Materiaal: Aluminium
Kleur: Zilver
Uitvoering: Zonder trekhaak
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Uitvoering 2

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP!: Deze opstap past niet in combinatie met een achterbumper met geïntegreerde opstap.

Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2014 2024

Achteropstap voor je Ford Transit 2T

Moet je regelmatig in de laadruimte van jouw Ford Transit 2T zijn en is de opstap erg hoog, dan heb je echt een achteropstap nodig. De opstap creëert een stevige trede aan de achterzijde van jouw Ford Transit 2T, waardoor je makkelijker kunt in- en uitstappen en de kans op blessures vermindert. Daarnaast beschermt de opstap de achterbumper bij een lichte aanrijding. Heb je parkeersensoren? Geen zorgen: de montage heeft geen invloed op de werking ervan.

Deze achteropstappen zijn speciaal ontwikkeld voor voertuigen zonder trekhaak. Heeft jouw Ford Transit 2T wél een trekhaak? Bekijk dan onze varianten die hiervoor geschikt zijn. Je vindt ze onderaan deze pagina

Eigenschappen en uitvoeringen

De achteropstap is vervaardigd uit een hoogwaardig aluminium profiel, voorzien van antislip functionaliteit en verkrijgbaar in twee uitvoeringen.

  • Model 16: Breedte 160 cm, diepte 16 cm, voorzien van rubberen antislip strips en zwarte kunststof omhoogslaande hoekprofielen. Speciaal ontworpen om misstappen te voorkomen
  • Model 22: breedte 160 cm, diepte 22 cm, voorzien van een antislip profiel met rubberen einddoppen.

Beide modellen zijn ontworpen om maximale grip, stabiliteit, en comfort te bieden tijdens het in- en uit stappen van de laadruimte.

Voordelen van onze achteropstap

  • Speciaal ontwikkeld voor jouw Ford Transit 2T.
  • Perfecte pasvorm en montage op originele bevestigingspunten.
  • Vermindert fysieke belasting bij handmatig laden en lossen.
  • Biedt bescherming aan de achterbumper bij een lichte aanrijding.
  • Verstelbare montagepositie dankzij sleufgaten.

Eenvoudige montage

De achteropstap wordt gemonteerd op bestaande montagepunten; boren in het chassis is dus niet nodig. Dankzij de verstelbare montagebeugels kun je zelf de hoogte en diepte bepalen. Alle benodigde materialen en een duidelijke handleiding worden meegeleverd, zodat je de opstap eenvoudig zelf kunt installeren.

Laat je de montage liever uitvoeren door onze monteurs? Neem dan contact met ons op om een afspraak te maken.

Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2014 - 2024
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht