Automat Ford E-Transit 2022+ Heavy duty voormat

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/2826/image_1920?unique=d5710c8 InStock

EAN:

€ 102,96 excl. BTW
€ 124,58 incl. BTW 102.96000000000001 EUR € 102,96 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: E-Transit 2T
Materiaal: Rubber
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford E-Transit 2T 2022

Automatten Ford E-Transit 2T

RUUUD Automatten zijn door hun functionele kwaliteiten ideaal voor een bedrijfswagen zoals de Ford E-Transit 2T. Ze bieden de ultieme bescherming tegen vuil en vloeistoffen door de EVA kwaliteit. Hierdoor hoef je je niet meer druk te maken om vlekken in de automat. Doordat de automatten per type bedrijfswagen op maat worden ontwikkeld hebben ze de perfecte pasvorm. Dit voorkomt het schuiven van de automat.

EVA automat

EVA is een materiaal met lage dichtheid maar met hoge weerstand dat comfort, stijl en functionaliteit verstrekt die vloermatten evenaren. De groeven in de vloermat houden vuil en vloeistoffen vast waardoor het eenvoudig verwijderd kan worden. De automatten zijn snel schoon te maken met water en droogt binnen enkele minuten. Bestel ze eenvoudig op Orion Automotive.

De voordelen van onze automatten op een rij

  • Beschermt tegen vuil en vloeistoffen.
  • Op maat gesneden voor jouw Ford E-Transit 2T.
  • EVA voor de beste kwaliteit.
  • Gemakkelijk te reinigen met water.
  • Geurloos.
  • Voorzien van geluids- en trilling isolatie.

Het plaatsen van automatten

Haal de oude automatten uit de Ford E-Transit 2T voordat je de EVA automatten erin legt. Doordat de automat een perfecte pasvorm heeft voor de Ford E-Transit 2T valt hij perfect op zijn plek.

Extra montage is hierdoor niet nodig.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford E-Transit 2022 - Heden
  L2H2 RWDAWDL2H3 RWDAWDL3H2 RWDAWD
AWielbasis (mm)333033303750
BLengte overhang (mm)120812081208
CTotale lengte (mm)553155315981
DLengte laadruim (mm)304430443494
EBreedte laadruim (mm)178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392
GHoogte laadruimte (mm)178620251786
HVoertuig hoogte (mm)254227812543
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)37503750 
BLengte overhang (mm)12081931 
CTotale lengte (mm)59816704 
DLengte laadruim (mm)34944217 
EBreedte laadruim (mm)17841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)13921392 
GHoogte laadruimte (mm)20252025 
HVoertuig hoogte (mm)27822790 

RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht