Automat Ford Transit 2014-2024 Heavy duty voormat

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/1692/image_1920?unique=77d4a9f InStock

EAN:

€ 102,96 excl. BTW
€ 124,58 incl. BTW 102.96000000000001 EUR € 102,96 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Materiaal: Rubber
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2014 2024

Automatten Ford Transit 2T

RUUUD Automatten zijn door hun functionele kwaliteiten ideaal voor een bedrijfswagen zoals de Ford Transit 2T. Ze bieden de ultieme bescherming tegen vuil en vloeistoffen door de EVA kwaliteit. Hierdoor hoef je je niet meer druk te maken om vlekken in de automat. Doordat de automatten per type bedrijfswagen op maat worden ontwikkeld hebben ze de perfecte pasvorm. Dit voorkomt het schuiven van de automat.

EVA automat

EVA is een materiaal met lage dichtheid maar met hoge weerstand dat comfort, stijl en functionaliteit verstrekt die vloermatten evenaren. De groeven in de vloermat houden vuil en vloeistoffen vast waardoor het eenvoudig verwijderd kan worden. De automatten zijn snel schoon te maken met water en droogt binnen enkele minuten. Bestel ze eenvoudig op Orion Automotive.

De voordelen van onze automatten op een rij

  • Beschermt tegen vuil en vloeistoffen.
  • Op maat gesneden voor jouw Ford Transit 2T.
  • EVA voor de beste kwaliteit.
  • Gemakkelijk te reinigen met water.
  • Geurloos.
  • Voorzien van geluids- en trilling isolatie.

Het plaatsen van automatten

Haal de oude automatten uit de Ford Transit 2T voordat je de EVA automatten erin legt. Doordat de automat een perfecte pasvorm heeft voor de Ford Transit 2T valt hij perfect op zijn plek.

Extra montage is hierdoor niet nodig.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2014 - 2024
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht